آخرین خبرها

سگی با توانایی تلفظ هزار کلمه

سگی با توانایی تلفظ هزار کلمه

صاحب این سگ دو ساله در مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های دولتی آمریکا تصریح کرد: «چیسر» ـ سگ من ـ یک‌هزار و ۲۲ کلمه به خاطر دارد، به طوری که هیچ وقت آنها را فراموش نمی‌کند.
رسانه‌های دولتی آمریکا اعلام کردند که یک سگ دست‌آموز بیش از یک‌هزار کلمه به خاطر دارد.به گزارش ایسنا، «‌آلیستون رید» صاحب این سگ دو ساله در مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های دولتی آمریکا تصریح کرد: «چیسر» ـ سگ من ـ یک‌هزار و ۲۲ کلمه به خاطر دارد، به طوری که هیچ وقت آنها را فراموش نمی‌کند.به گزارش ایسنا، این زن جوان که نویسنده یک کتاب در رابطه با هوش حیوانات نیز است، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، خاطر نشان کرد: من کلمات را بر روی یک کاغذ نوشته و در مقابل این حیوان قرار می‌دهم. او بدون هیچ اشتباهی کلمات را تشخیص می‌دهد.
همچنین هنگامی که کلمات را جابجا می‌کنم «چیسر» می‌تواند کلمات درست را تشخیص دهد.وحتی اشتباهات من را نیز به من گوشتزد میکند.اگر سگ شکاری حیوان وحشی حلال گوشتی را شکار کند پاک بودن و حلال بودن آن حیوان شش شرط دارد: ۱) سگ به طوری تربیت شده باشد که هر وقت آن را برای گرفتن شکار بفرستد برود و هر وقت از رفتن جلوگیری کند بایستد.
۲) صاحبش آن را بفرستد و اگر از پیش خود دنبال شکار رود و حیوانی را شکار کند خوردن آن حیوان حرام است.
۳) کسی که سگ را می‌فرستد باید مسلمان باشد.
۴) وقت فرستادن سگ نام خدا را ببرد.
۵)‌‌ شکار بواسطه زخمی که از دندان سگ پیدا کرده بمیرد، پس اگر سگ شکار را خفه کرده باشد حلال نیست، همین طور اگر از ترس بمیرد حلال نیست.
۶)‌‌‌‌‌کسی که سگ را فرستاده، وقتی برسد که حیوان مرده، باشد، یا اگر زنده است به اندازه سر بریدن آن وقت نباشد. توضیح المسائل دوازده مرجع این مطلب

Check Also

فروش سگ و پیشفروش توله های سگ

فروش سگ و پیشفروش توله های سگ نژاد پوینتر از مولدین وارداتی از اسکاتلند

فروش سگ و پیشفروش توله های سگ فروش سگ خرید سگ خرید و فروش سگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *