آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول برای سفارش هرکدام از این نژادها میتوانید با شماره تلفن 09127111030  تماس حاصل فرمائید.  ارسال بصورت هوائی و زمینی می باشد.

نژاد سرابی

سگ چوپان ایرانی هم شناخته می‌شود. با اندامی درشت است که زادگاه اصلی آنان در مناطق شمال غربی ایران به ویژه شهرستان سراب (آذربایجان شرقی) است. از این سگ بیشتر به عنوان سگ گله و سگ نگهبان استفاده می‌شود. سگ سرابی در مواجهه با هر تهدیدی بسیار شجاع و بی باک است.  و بی پروا به گرگ، گراز، خرس و موجودات بزرگتر از خود حمله می‌کند. سگ سرابی دارای ظاهری عضلانی و تراشیده با پنجه‌های پهن و بدون اضافه وزن می‌باشد.

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

نژاد کانگال

کانگال یک نژاد سگ نگهبان احشام بزرگ  از استان سیواس ترکیه است . این نژاد سگ جز سگهای ماستیف قرار دارد . از جثه بزرگ و استخوان بندی قوی برخوردار است و به شدت نترس و شجاع می‌باشد. از خصوصیات ظاهری آن می‌توان به بدن تراشیده و خشک، پوزه و سر بزرگ و به رنگ مشکی و گوشهای افتاده اشاره کرد. ظاهر این سگ به سگ سرابی و سگ خراسانی شباهت‌هایی دارد. که این به دلیل موقعیت نزدیک جغرافیایی این سه نژاد می‌باشد.

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

 

نژاد روتوایلر

روتوایلر از انواع گونه‌های سگهای نگهبان می‌باشد. در گذشته این سگ جهت محافظت از احشام توسط گله دارها مورد استفاده قرار می‌گرفت. بعدها صفات پسندیده این سگ آن را به عنوان سگ نگهبان خوبی مطرح کرد. این سگ همیشه آماده دفاع از صاحبش می‌باشد. این سگ دارای گردنی قوی، سری پهن، گوش‌هایی کوچک و پو ششی به رنگ سیاه و خرمایی می‌باشد. حافظه‌ای قوی دارد و آموخته‌هایش را هیچ‌گاه از یاد نمی‌برد.

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

نژاد کین کرسو

کین کورسو نام نژادی از سگ‌های اهلی ایتالیا است. که نام آن از ترکیب دو واژه ایتالیایی کین (به معنی سگ) و کورسو (به معنی حیاط یا گارد) گرفته شده که همچنین به عنوان نژاد ماستیف ایتالیایی شناخته می‌شود. کین کورسو نژادی باارزش در ایتالیاست که سال‌ها به عنوان نگهبان، هَمدم و به منظور همراهی در شکار پرورش یافته است. کین کورسو دارای بدنی عضلانی بوده و نیاز به نگهداری کمی داشته ولی برای انجام وظایف خاص باید بسیار خوب آموزش ببیند.

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت اول

 

تگ های مهم

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *