بیماری در نژاد های بولداگ

بیماری در نژاد های بولداگ

بیماری در نژاد های بولداگ مشکلات تنفسی و دید ضعیف در این نژاد شایع است بولداگ به هوای گرم و فضاهای بسته مثل ماشین و یا اتاق در بسته بسیار حساس می باشد. هوای سرد را نمی تواند تحمل کند. توله ها به علت داشتن سر پهن غالباً با سزارین به دنیا می آیند. سیستم گوارشی بسیار فعالی دارد که می تواند باعث ایجاد گاز معده زیاد شود. عفونت های پوستی و مشکلات کپل و زانو نیز قابل ذکر می باشد. 

بولداگ

باید اضافه شود که بولداگ ها سوراخ های بینی کوچک و نای باریک دارند که باعث خرناس کشیدنشان میشوند و همچنین بیش از حد گرم شدن و خسته شدنشان تهدیدی جدی برای زندگی به شمار میرود . به همین دلیل بسیار بسیار مهم است که در تابستان آنها را خنک نگهدارید و هرگز آنها را وادار به انجام دادن حرکات ورزشی سنگین و فعالیت زیاد نکنید . بیماریهای چشمی و مشکلات تنفسی به علت پهن بودن بینی قابل ذکر می باشد. بدلیل ساختار فیزیکی بدنش قادر به شنا کردن نمی باشد بنابراین باید در کنار استخر و رودخانه مواظب او بود.

بیماری بولداگ

مانند تمام سگهایی که دارای صورتی پرچین و چروک هستند، بولداگ‌ها نیز زمینه ابتلا به مشکلات تنفسی را دارند. گرمازدگی یا خستگی بسیار می‌تواند منجر به مرگ سگ‌های نژاد بولداگ شوند. به همین دلیل باید مراقب باشید که در تابستان این سگ‎ها را خنک نگه داشته و از فعالیت بیش از حد او جلوگیری کنید. دوستان توصیه می شود اگر هریک از این علائم حاد بود حتما به دامپزشک مراجعه کنید. البته اگر نکات را رعایت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.

تگ های مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ 
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. گرمازدگی بولداگ
 19. بیماری بولداگ

 

همچنین ببینید

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی خرید سگ نژاد سرابی توله سگ و سگ های اصیل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *