بیماری گوارشی و درمان آن در نژادها مختلف سگ ها ی نگهبان و گارد

بیماری گوارشی

بیماری مهم سگ در یک نگاه (بیماری های گوارشی)

وظیفه دستگاه گوارش اخذ غذا تغییرآن وتامین انرژی لازم برای بقاء زندگی است. اعضاء اصلی دستگاه گوارش شامل معده و روده ها می باشند که اختلالات حاصل از آن نسبت درصد بالایی ازمراجعات به دامپزشک را شامل می شود بیماری گوارشی به خاطرداشته باشید درطول حیات حیوان ناراحتیهای گوارشی همچون اسهال و استفراغ پیش خواهد آمد. فروش سگ برگرداندن غذا. یبوست. مدفوع غیرعادی. نفخ شکم وا درارهای غیرعادی نیز از یافته های بیماریهای گوارشی می باشند.

سگی که دچار اختلالات گوارشی است به شدت نا آرام گشته نمی تواند استراحت کند. همچنین مرتب ازدهانش بزاق تراوش می شود.سگ این حالت سبب نیاز وافر حیوان به آب می شود درپی آن ادرارهای پیاپی را شاهد خواهیم بود.بیماری گوارشی سگ بیماری گوارشی سگ فروش سگ خرید سگ

استفراغ دارای علل مختلفی است که دراین میان بعضیها حادتر و خطرناکتر هستند. سگ فروش سگ خرید سگ در صورتی که حیوان تنها یک باراستفراغ کند و ظاهر سالم و سرحالی داشته مشکل دیگری را نشان ندهد سگ جای نگرانی نیست.

بیماری گوارشی خرید سگ فروش سگ 

زیرا این حالت به علت تغییر غذا و خوردن زباله و یا خوردن بعضی ازگیاهان سگ می باشد. بهتر است یک روز به او غذا نداده و کمی به حیوان یخ بخورانید. به زودی مشکل برطرف می شود. بعد از آن از یک جیره غذایی تنظیم شده مثل غذای نوزاد و یا همبرگر آب پزشده به همراه برنج آب پز را به مدت چند روز استفاده نمایید. سگ چنانچه حیوان استفراغسگ  های پیاپی و شدید به همراه سایر علائم همچون اسهال. سگپریشانی و یا غش را نشان دهد حیوان را به نزد دامپزشک ببرید.

خرید سگ فروش سگ 

اگر در استفراغ حیوان خون و سایر مواد غیر عادی مشاهده کردید موضوع را جدی بگیرید. استفراغ ممکن است به دلیل عفونتهای ویروسی انسداد ناشی ازاجسام خارجی. تومورها. عفونت لوزالمعده وبیماریهای کبدی و کلیوی ایجاد شود.

773546_e8sznvTr

بیماری گوارشی

اسهال یکی ازنشانه های رایج بیماریهای گوارشی است. سگ در شرایطی که با عارضه دیگری همراه نباشد به سادگی درمان می شود. درصورت وجود اسهال مداوم حتما نزد دامپزشک بروید و نمونه ای از مدفوع حیوان را به همراه داشته باشید. بدین ترتیب تشخیص او دقیقتر خواهد بود. اگر این امکان وجود ندارد که نمونه را با خود ببرید باید بتوانید شرح کاملی ازشکل و رنگ و قوام و میزان و حجم مدفوع ارائه دهید.

خرید سگ فروش سگ 

این اطلاعات کلید درمان بیماری هستند. غذای غیرعادی و یا خوردن هر چیزی که قابل هضم نباشد سگ فروش سگ خرید سگ ازجمله دلایل بروز اسهال است. بیماریهایی مثل گاستروآنتریت ویروسی ناشی از کورونا ویروس و یا پارواویروس که اسهال شدیدی به دنبال دارند با واکسیناسیون قابل پیشگیری هستند. سگی که اسهال دارد باید از نظر آلودگی به انگلهای داخلی همچون کرمها و کوکسیدیاها و ژیاردیا مورد آزمایش قرارگیرد.

خرید سگ فروش سگ 

برای درمان اسهال باید حیوان ۲۴ ساعت ازغذا محروم باشد. سگ فروش سگ خرید سگ دراین مدت فقط می توانید مقدار کمی آب به همراه برنج آب پز به حیوان بخورانید که این امر موجب کاهش شدت علائم بیماری خواهد شد. روز بعد می توانید از جیره کامل غذایی همانطور که در مورد استفراغ بیان شد استفاده کنید. اگر با این درمان اسهال برطرف نشد با دکتر دامپزشک تماس بگیرید.بیماری گوارشیسگ

773546_PgsuJWyR

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

بیماری سگ

همچنین ببینید

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل فروش دوبرمن پنیچر اصیل واکسینه شده تربیت شده و دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *