خرید توله سگ اصیل ساموید

خرید توله سگ اصیل ساموید

خرید توله سگ اصیل ساموید توله سگ و سگ های اصیل شمار را به بهترین قیمت ممکن خریداری میکنیم. برای فروش با شماره 09127111030  تماس حاصل فرمائید.

نژاد ساموید

جالب است بدانید  ساموید ها یک ترکیب کامل از سگ و گرگاست. پارس میکنند و زوزه هم زیاد میکشند. ریزش مو در این نژاد خیلی زیاد است و مخصوصا ریزش فصلی به علت تغییر پوشش خارجی با تغییر فصل، بسیار واضح به چشم می خورد.  پس شما باید حتما زمانی را در روز برای شانه زدن و برس کشیدن آنها صرف کنید. اگر شما به موی حیوانات آلرژی دارید این می تواند برای شما مشکل زا باشد و مشکلات مربوط به آلرژی را برای شما ایجاد کند. سایز بزرگ سامویدها و انرژی زیادشان باعث میشود که زندگی در داخل منزل تا حدود زیادی برایشان سخت باشد. ولی اگر فضای کافی دارید و می توانید انرژی آنها را روزانه با پیاده روی منظم بگیرید، میتوانید از آنها در داخل منزل هم نگهداری کنید.

وزن و قد و طول عمر

وزن در نرها معمولاً بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم و در ماده‌ها بین ۱۷ تا ۲۵ کیلوگرم است. قد در نرهابین ۵۳ تا ۶۰ سانتی‌متر و در ماده ها بین ۴۸ تا ۵۳ سانتی‌متر است. طول عمر ساموید بین ۱۲ تا ۱۵ سال است.

شرایط نگهداری

ساموید برای نگهداری در آپارتمان مناسب است  البته مراقب پاری کردن آن باشید و به شرط آنکه در طول روز به او اجازه انجام فعالیت بدنی کافی داده شود . اما یک حیاط کوچک مکان مناسبی برای نگهداریش خواهد بود . پوشش پر پشت و ضخیم آن زندگی در آب و هوای گرم را برایش غیر ممکن می سازد. به میزان قابل توجهی به ورزش و فعالیت بدنی روزانه نیاز دارد. اما در هوای گرم فعالیت زیاد برایش توصیه نمی شود. زیرا لایه زیرین پوشش ضخیم آن باعث گرم شدن شدید حیوان می گردد.

 آراستن

به آراستن زیاد نیاز دارد. موی پرپشت و دو لایه آن نیاز به شانه زدن روزانه دارد. اما به نظر میرسد این سگ همیشه سفید و تمیز است حتی اگر استحمام نشده باشد. ولی برای جلوگیری از بیمار شدن سگ بهتر است نظم خاصی برای استحمام آن در نظر بگیرید.

تگ های مهم 

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. توله سگ
 4. آموزش سگ
 5. بیماری های سگ ها
 6. فروش توله سگ
 7. فروش توله سگ نژاد ساموید
 8. فروش توله سگ نژاد ساموید
 9. خرید توله سگ
 10. فروش توله های ساموید
 11. سگ ساموید
 12. ساموید

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *