خرید توله سگ روتوایلر اصیل

خرید توله سگ روتوایلر اصیل

خرید توله سگ روتوایلر اصیل توله سگ و سگ های اصیل شمار را به بهترین قیمت ممکن خریداری میکنیم. برای فروش با شماره 09127111030  تماس حاصل فرمائید.

نژاد روتوایلر

این سگ همیشه آماده دفاع از صاحبش می‌باشد. خیلی وقت شناس است و زمان انجام وظیفه و ترک خدمت را بخوبی تشخیص می‌دهد. با اینکه ذاتاً خشن نیست ولی در عین حال در مقابل دشمن خطرناک است. نسبت به صاحبش همیشه مهربان و باوفا است. اطفال کوچک را دوست دارد. حافظه‌ای قوی دارد و آموخته‌هایش را هیچ‌گاه از یاد نمی‌برد. زندگی صمیمی را دوست دارد و با وجود سنگینی وزنش حرکات سریعی دارد. سگ شما بسیار باهوش است و خیلی سریع خود را با شرایط کاری سخت وفق می‌دهد. تفاوت‌هایی بین خلق و خوی دو جنس وجود دارد، نر‌ها آرام‌تر‌اند اما مراقب و به جد مشغول تخمین زدن محیط خود برای خبر دادن شرایط‌اند، کنترل ماده‌ها آسان‌تر است و ممکن مهربان‌تر باشند.

قد و وزن و طول عمر 

قد سگ نر بین ۶۰ تا ۶۸ سانتی‌متر و قد سگ ماده بین ۵۵ تا ۶۵ سانتی‌متر می‌باشد. وزن در نرها بین 43 تا 59 کیلوگرم و وزن در نزها بین 38 تا 52 کیلوگرم می باشد. طول عمر این نژاد بین 10 تا 12 سال است.

خصوصیات و شرایط نگهداری 

برای نگهداری در آپارتمان مناسب است به شرط آنکه در طول روز فعالیت بدنی کافی داشته باشد. یک حیاط کوچک می تواند مکان مناسبی را برایش فراهم کند. دویدن درون جنگل ، پارک و فضای باز او را خیلی خوشحال می کند. فروش ویژه توله های روتوایلر همچنین شنا ، دویدن کنار دوچرخه و آوردن توپ پرتاب شده از تفریحات دیگر آن به حساب می آید. تمیز نگه داشتن موهای کوتاه آن بسیار آسان است. شانه زدن منظم و استحمام در مواقع ضروری توصیه می شود. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد.

تگ های مهم

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *