خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار شوکلاس که از مولدین خوش رنگ و اصیل باشند

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

خرید توله سگ ژرمن شپرد شو لاین و شیبدار توسط مجموعه لرد پت .خریدار توله های ژرمن شپرد شیبدار و اصیل شما هستم به صورت تعداد . توله هایی در اولویت هستند که واکسینه و انگل زدایی شده باشند و از پدر و مادر اصیل باشند.خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

سگ یکی از پرطرفدار ترین حیوان خانگی شناخته شده است.که در قاره هایی مانند آمریکا و اروپا بسیار نگهداری می شود در این کشور ها سگبه دلیل نداشتن مخرید توله سگفروش سگ خرید سگ ژرمن شپرد شیب دارحدودیت ,بیشتر مورد استقلال مردم قرار گرفته است.طبق آمار در این کشور ها سگ فروش سگ خرید سگ هایی با جسته ی  بزرگ خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب داربیشتر مورد استقبال مردم قرار می گیرد و کمتر از سگ های کوچک نگهداری می شود.

ولی ما در این وبلاگ سگ قصد داریمیق و پرس و جو از صاحبان سگفروش سگ خرید سگ با توجه به محدودیت هایی که در ایران برای صاحبان سگ وجود دارد که می توان راحت بیرون نیاوردن سگ فروش سگ خرید سگ یا حتی محل نگهداری اش که با توجه به اعتقادات مذهبی و…..محدودیت ایجاد می کنند.ولی باتوجه به سختی ها و محدودیت ها خیلی ها از آنعلاقه از آن نگهداری می کنند.ما می خواهیم نظرات آنان را مورد برسی قرار دهیم.این سگ در ایام قدیم مورد توجه صاحبان گله قرارگرفته و حتی به سگ فروش سگ خرید سگ  پلیس گله نیزمعروف بود .

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

زیرا آنها علاوه بر اینکه روزها باید مواظب گله بودند شبها نیز پاسبانی از گله را در مقابل راهزنان بر عهده می گرفتند . ولی از سال ۱۹۰۰ بدلیل صفات ممتازش مورد توجه پلیس قرارگرفت و بعنوان سگ نگهبان اهمیت پیدا کرد . ازتفاع سگفروش سگ خرید سگ های نر ۶۰ تا ۶۸ سانتیمتر و ماده ها ۵۵ تا ۶۵ سانتیمتراست . این نژاد دارای گردنی قوی با سری پهن و گوشهای کوچک سیاه رنگ است و با وجود سنگین بودن بسیار چابک و سریع است . روت ویلر ذاتا ً حیوان خشنی نیست ولی با این سگفروش سگ خرید سگ همه در مقابل دشمن بسیار خطرناک است .

سگاین حیوان حافظه ای بسیارقوی دارد و تعلیماتی سگ فروش سگ خرید سگ که آموخته هیچ موقع فراموش نمی کند علاوه براین وی بسیارمطیع خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دارو وقت شناس بوسان می باشدباسِنجی سگی کوچک ، عجیب و غریب و باهوش است. دارای پوشش صاف و درخشان به رنگ سیاه – قهوه ای و قهوه ای – سفید می باشد. معمولاً نوک پاها ، سینه و نوک دم سفید می باشند.

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

دارای کمر صاف ، پاهای بلند و پیشانی چین خورده است (پیشانی چین خورده چهره ای همیشه نگران به باسِنجی داده است). گوشها نوک تیز و برافراشته و دم فر خورده می باشد. سگبرخلاف سایر سگفروش سگ خرید سگ ها ، ماده باسِنجی تنها یک بار در سال فحل می شود سگ(تنها یک بار در سال جفتگیری می کند). باسِنجی سگی است هوشیار ، پر محبت ، نیازمند توجه ، پر انرژی و شجاع. به بازی کردن علاقه زیادی دارد سگ فروش سگ خرید سگ و حیوان مناسبی برای نگهداری در خانه است.

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار بسیار باهوش است و آموزشها را به خوبی فرا می گیرد و علاقه دارد تا صاحبش را خشنود سازد. برای نگهداری در کنار سایر  پیشنهاد نمیسگفروش سگ خرید سگ  شود. رابطه بهتری با بزرگسالان دارد. آب و هوای مرطوب را دوست ندارد. سگباید همیشه مقداری اسباب بازی جهت جویدن در اختیارش قرار داد. سگ باسِنجی زیاد پارس نمی کند اما جست و خیز زیادی دارد.و نیاز به فضای باز جهت جنب و جوش دارد.خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید توله سگ ژرمن شپرد شیب دار.

 

همچنین ببینید

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ فروش توله های سگ نژاد بولداگ 2ماهه وارداتی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *