خرید توله سگ گریت دین

خرید توله سگ گریت دین

خرید توله سگ گریت دین توله سگ و سگ های اصیل شمار را به بهترین قیمت ممکن خریداری میکنیم. برای فروش با شماره 09127111030  تماس حاصل فرمائید.

نژاد گریت دین

به دلیل جثه بزرگی که دارد باید از سنین پایین تر مورد آموزشهای لازم قرار گیرد تا بیاموزد که خود را به انسانها خصوصاً کودکان تکیه ندهد. معمولاً نرها با هم جنس خود کنار نمی آید اما اگر از دوران تولگی با سگهای دیگر بزرگ شود می تواند به راحتی با آنها کنار آید. آموزش دادن به آنها می تواند گاهی اوقات مشکل و دشوار گردد.

وزن و قد و طول عمر 

وزن در نرها : ۵۴ تا ۹۰ کیلوگرم، در ماده‌ها : ۴۵ تا ۵۹ کیلوگرم است. قد در نرها : ۷۶ تا ۸۶ سانتیمتر، در ماده‌ها : ۷۱ تا ۸۱ سانتیمتر است. بطور متوسط زیر ۱۰ سال عمر می‌کند اما بعضی از آنها می توانند تا سنین ۱۲-۱۳ سالگی زندگی کنند. اگر غذا خوب باشد.

شرایط نگهداری

نیازمند تمرین روزانه و برس کشیدن روزانه‌است. اصلاً در خانه نباید نگهداری شود به فضای ازاد نیاز دارد. این حیوان به دلیل خلق و خوی اجتماعی و جسّه بزرگی که دارد به هیچ عنوان در محیط خانه نگهداری نمی‌شود.این سگ باید در محیط باغی شکل زندگی و چند صاحب داشته باشد و با مردم رفت و امد کند تا اجتماعی شود. گریت دین به فعالیت زیاد نیاز دارد. حداقل فعالیت بدنی برای آن در طول روز پیاده روی‌های طولانی است. شرایط بدنی و خلق و خوی این نژاد ایجاب میکنید که به اندازه کافی در طول روز ورزش داشته باشد.

تگ های مهم

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. توله سگ
 4. آموزش سگ
 5. بیماری های سگ ها
 6. فروش توله سگ
 7. خرید توله سگ
 8. گریت دین
 9. فروش گریت دین
 10. فروش توله های گریت دین
 11. سگ گریت دین
 12. توله گریت دین
 13. فروش توله های سگ نژاد

همچنین ببینید

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی خرید سگ نژاد سرابی توله سگ و سگ های اصیل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *