خرید سگ دوبرمن توله های وارداتی و پرورشی از مولدین فوق العاده قهرمان

خرید سگ دوبرمن

مجموعه بزرگ لرد پت خرید سگ دوبرمن خریدار توله های دوبرمن شما میباشد. این مجموعه فقط توله های سگ های دوبرمنی را خرید میکند که از پدر و مادر اصیل بوده و در شایط خوب نگهداری و پرورش داده شده باشند . انگل زدایی و واکسینه شده باشند.با قیمت متعادل خریداری میکند.جهت فروش توله های خود فرم سفارش فروش را در سایت پر نموده و با مدیریت مجموعه تماس حاصل نمایید.

خرید سگ دوبرمن

خصوصیات دوبرمن:شجاع و نترس(اصلا ترس نمیشناسه) بسیار با هوش -شیطونو پر جنبوجوش در صورت عمل کردن گوش و دم زیبایی و ابهت مخصوصه سگ نگهبانو داره- بسیار متعصب نسبت به صاحب و در عین حال بسیار نگهبانو پاسدار-بسیار کینه جو و انتقام جو سگ فروش سگ خرید سگ

خصوصیات ژرمن:باهوش و صبور-بسیار وفادارو مطیع نسبت به صاحب_حس شامه و شنوایی قویدوبرمن پینچر به طور طبیعی گوش‌های افتاده دارد اما معمولا گوش‌ها مانند دم تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند تا برای جهت یابی و انجام وظیفه به عنوان سگ گارد آماده باشد. این کار مانند جراحی دم در برخی کشورها غیر قانونی است. جراحی گوش‌ها معمولا در سن ۷ تا ۹ هفتگی انجام می‌شود. جراحی‌هایی که بعدر از ۱۲ هفتگی انجام می‌شود معمولا درصد پایینی از موفقیت در ایستاده بودن گوش‌ها دارند.

خرید سگ دوبرمن

بعضی از پرورش دهنگان ترجیح می‌دهند که این عمل را انجام ندهند به این دلیل که برای حیوان درناک است و بعضی اعتقاد دارند که در جهت یابی و هوشیاری حیوان اختلال ایجاد می‌کند.  سگ فروش سگ خرید سگ
خلق و خو سگ فروش سگ خرید سگ
دوست عزیز دوبرمن.ژرمن شپرد و بیت بول از بهترین و بارزترین سگهای پاسبان هستند اما ژرمن نسبت به دوبرمن و بیت بول تربیت پذیر تره و نسبت به صاحبش مطیعتره من هر سه این نژادو داشتم اما دوبرمن و بیتبول بعد از بلوغ حتی برا صاحبشونم سرکشیو قلدری میکنن بهر حال خودتون نسبت به موقعیت و شرایط نگهداریتون مصلحتتونو بهتر میدونید.برای آموزش نگهداری پانسیون درمان و غیره میتوانید با مشاوران مجموعه ما در تماس باشید. 

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ دوبرمن

همچنین ببینید

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ فروش توله های سگ نژاد بولداگ 2ماهه وارداتی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *