خرید سگ ساموئید توله اصیل سی وپنج روزه تا ۵ ماهه اورجینال که از مولدین خوب باشند

خرید سگ ساموئید توله اصیل

خرید سگ.خریدار توله های سگ خرید سگنژاد ساموئید اصیل شما هستیم که در شرایط مناسبی پرورش داده شده باشند.و به موقع انگل زدائی و واکسینه شده و از پدر و مادر اصیل باشند در این صورت توله های سگ شمارا به تعداد خریداریم.در صورت تمایل به فروش با ما تماس بگیرید.۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰  –  خرید سگ ساموئید توله اصیل

خرید سگ ساموئید توله اصیل

ساموید دارای گوش های کلفت و پوشیده از پشم است خرید سگ ساموئید توله اصیل که به سمت بالا متمایل شده و مثلثی شکل می باشد و معمولاً اطراف و نوک گوش ها تیره تر است.دم ساموید یکی دیگر از خصوصیاتی ست که این نژاد را از بقیه ی نژادها متمایز می سازد؛خرید سگ دم حیوان در واقع پیچ خورده به سمت کمر سگ است و به پشت تکیه داده شده که در هنگام استراحت ان را صاف می کند خرید سگ ساموئید توله اصیل و هنگام هوشیاری ان به سمت بالا می برد.ساموید دارای دو لایه پوشش ضخیم است.خرید سگ ساموئید توله اصیل پوشش خارجی بلند و سفید رنگ است،سگ خرید سگ این پوشش لایه ی زیرین را تمییز نگه میدارد.

خرید سگ ساموئید توله اصیل

خرید سگ پوشش زیرین شامل پشم کوتاه و متراکم و نرم است که سگ خرید سگ را گرم نگه می دارد؛پوشش زیرین معمولاً یک یا دو بار در سال ریزش شدیدی دارد خرید سگ و در رنگ های سفید- بیسکویتی-زرد و کرم دیده می شود.خرید سگ ساموئید توله اصیل منشأ این سگ از سیبری است. اهالی آنجا از این سگ برای شکار و سگ خرید سگ سورتمه‌کشی استفاده می‌کردند.خرید سگ ساموئید توله اصیل این نژاد مقاومت فوق‌العاده زیادی نسبت به سرما داشته سگ خرید سگ و دارای حس بویایی قوی و قدرت بدنی زیادی می‌باشد. مجموعه این خصوصیات آن را به عنوان یک سگ نجات کوهستان مطرح کرده است. سگ خرید سگ در حال حاضر از این سگ بعنوان سگ سورتمه‌کشی و نگهبان استفاده می‌شود.

خرید سگ ساموئید توله اصیل

سگهای نر ۵۳ تا ۶۵ سانتیمتر و ماده‌ها ۴۸ تا ۵۳ سانتیمتر ارتفاع دارند. خصوصیات سگ خرید سگ ظاهری حیوان عبارتست از: چشمهای عمیق و سیاه رنگ، موهای سفید رنگ، ضخیم و متراکم، دم‌بلند و پرپشت که به پشت حیوان برمی‌گردد. خرید سگ ساموئید توله اصیل ساموید نجابت و زیبایی خاصی داشته و بازی کردن خرید سگ با بچه‌ها را دوست دارد وی به شستشوی مداوم و مرتب نیاز دارد.ساموید نژاد آرام و صلح طلب وبسیار فداکار است. همه را دوست دارد اما تنها از یک نفر حرف شنوی دارد .سگ خرید سگ خیلی زود با همه خو می گیرد و بازیگوش است . خرید سگ دیدبان خوبی است و ورود غریبه ها را با پارس کردن اطلاع می دهد. سگ خرید سگ ساموئید توله اصیل مناسبی برای اعضای خانواده است و رفتار مهربانی با کودکان دارد. سگ استعداد یادگیری خوبی دارد و باید از سنین پایین مورد آموزش قرار گیرد . سرزنده و احتماعی است اما اگر برای مدت طولانی سگ تنها بماند کلافه شده و شروع به جویدن اجسام در اطرافش می کند. زیاد خرید سگ ساموئید توله و خرید سگ می کند و نگهداری آن در کنار سایر حیوانات خانگی توصیه نمی شود.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ هاسکی.خرید سگ ساموید.خرید سگ قفقازی.خرید سگ آلابای.خرید سگ دوبرمن.خرید سگ روتوایلر.خرید سگ ساموئید توله اصیل

 

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *