خرید سگ سرابی اصیل و تربیت شده

خرید سگ سرابی اصیل و تربیت شده

خرید سگ سرابی اصیل و تربیت شده توله سگ و سگ های اصیل شمار را به بهترین قیمت ممکن خریداری میکنیم. برای فروش با شماره 09127111030  تماس حاصل فرمائید.

 

نژاد سرابی

سگ سرابی دارای ظاهری عضلانی و تراشیده با پنجه‌های پهن و بدون اضافه وزن می‌باشد. این سگ معمولاً به رنگ زرد یا قرمز و سیاه و کرم رنگ با پوزه سیاه و گاهی ماسک سیاه بر روی صورت یافت می‌شود و به دو گونه مو کوتاه و مو بلند تقسیم می‌شود. سرابی نژاد سگ‌های ایرانی بزرگ جثه از نوع ماستیف است که در کشورهای غربی گاه با نام ماستیف ایرانی یاسگ چوپان ایرانی هم شناخته می‌شود. با اندامی درشت است که زادگاه اصلی آنان در مناطق شمال غربی ایران به ویژه شهرستان سراب است.

وزن و قد و طول عمر 

طول عمر این سگها در شرایط مناسب بین ۱۲ تا ۱۷ سال می‌باشد.  وزن سگ سرابی در نرها بین ۶۰ تا ۹۰ کیلوگرم و در ماده‌ها بین ۵۵ تا ۸۰ کیلوگرم می‌باشد البته در مواردی وزن این سگ تا ۱۰۰ کیلوگرم نیز می‌رسد. قد سگ سرابی نر بین ۷۵ تا ۹۰ سانتیمتر(گاهی بیشتر) و در ماده‌ها بین ۷۰ تا ۸۵ سانتیمتر می‌باشد. طول عمر انها اگر مبارزه نکنند بین ۱۲ تا ۱۵ سال و اگر انهارا بجنگانید بین ۷ تا ۱۰ سال میباشد.

شرایط نگهداری 

این سگها برای نگهداری در اپارتمان نیز مناسبند به شرطی که در طول روز فعالیت بدنی داشته باشند. اصولا در خانه آرام ، مهربان و مطیع بوده و داشتن یک حیاط کوچک برای بازی آنها کافیست. از همدمی با صاحب خود اوج لذت را میبرد و بهتر است برای پیاده روی روزانه این سگ با وفا را به دنبال خود ببرید.

تگ های مهم 

  1. سگ سرابی اصیل
  2. توله سگ اصیل
  3. فروش پکیج تربیت سگ
  4. سگ
  5. سگ شناسنامه دار
  6. حیوانات خانگی
  7. فروش سگ اصیل سرابی

 

همچنین ببینید

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی خرید سگ نژاد سرابی توله سگ و سگ های اصیل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *