خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل وارداتی و پرورشی داخلی چمپیون

خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل

خرید سگ نژاد سیبرین هاسکی بالغ نر توسط مجموعه لرد پت.سگ های هاسکی بالغ نر شمارا درصورت اصالت و سلامت واینکه به موقع واکسینه وانگل زدایی شده باشند خریداریم.نر و ماده.هاسکی سگی قدرتمند و کاری می‌باشد.خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل

خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل

در همه رنگها از سیاه یکدست تا سفید یافت می‌شود.خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل معمولاً بصورت دو رنگ سیاه وسفید ، طوسی و سفید ، قرمز و سفید و نارنجی و سفید یافت می‌شود. در اکثر سگها صورت و زیر بدن سفید می‌باشد.فروش سگ خرید سگ گوشها حالت برافراشته و نوک تیز دارندسگ فروش سگ خرید سگ و همانند سایر نژادهای سگ درسیبری دارای چشمان آبی رنگ می‌باشند. سگ چشمها گاهی اوقات نیز دو رنگ است (آبی – قهوه ای).

در بین پنجه‌ها دارای مو می‌باشد که این امر راه رفتن حیوان را بر روی برف و یخ آسان می سازد.  فروش سگ خرید سگ لایه زیرین موها زبر و ضخیم و لایه بیرونی صاف و نرم می‌باشد. هاسکی قادر است تا در دمای ۶۰- درجه به راحتی زندگی کند.خلق و خوی هاسکیهاسکی سگی آرام و بازیگوش می‌باشد.

خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل

خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیلمشتاق و گاهی اوقات لجباز. به اعضای خانواده‌ای که در آن بزرگ می‌شود فروش سگ بسیار علاقه مند است. خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل باهوش ، اجتماعی و با محبت می‌باشد. فروش سگ خرید سگ اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سگ فروش سگ خرید سگ سر براه و مطیعی می‌باشد. سگ رابطه خوبی با کودکان دارد. بسیار کم پارس می‌کند بنابراین دیدبان خوبی نمی‌باشد. سگاستعداد خوبی در آموختن دارد اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد سگ چراکه هاسکی می‌تواند گاهی اوقات لجباز شود.

فروش سگ خرید سگ  اگر بیکار بماند خیلی زود حوصله اش سر می‌رود. از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می کنید سگ حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید. به غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد. فروش سگ خرید سگ گر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد.خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل.فروش سگ خرید سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ سیبرین هاسکی بالغ اصیل

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *