خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

خرید سگ.خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ توسط مجموعه لرد پت .توله های سگ نژاد پاگ و همچنین سگ های پاگ بالغ شما را در صورت سلامت و اصالت و اینکه در شرایط مناسب نگهداری شده باشند. به صورت عمده خریداریم.خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

توله ها برای دستیابی و سلام کردن به مادر خود به بالا می پرند . اما بعدا ممکن است ، برای سلام کردن به دیگران هم به بالا بپرنند . سگ ها برای نشان تسلط خود بر افراد هم ممکن است بر روی آنها بپرند .سگی که بر روی افراد می پرد حتی می تواند مزاحم و خطرناک هم بشود . راه های مختلفی برای بازداشتن سگ ها از بالا پریدن وجود دارد اما تمامی آنها به موفقیت ختم نمی شوند . بلند کردن یک زانو ، گرفتن یک پنجه یا سگ را مجبور به رفتن کردن ممکن است که برای بعضی ها جواب بدهد ، اما برای اکثر سگ ها این حرکات پیغام غلطی را به آنها می رساند .

بالا پریدن عملی ست که سگ ها بیشتر برای جلب توجه انجام می دهند. بهترین راه کار این است که وقتی سگ به روی شما پرید بدون هیچ تماسی به راحتی روی خودتان را برگردانید و سگ خود را نادیده بگیرید.به چشم های سگ خود نگاه نکنید ، صحبت نکنید و سگ خود را هم لمس نکنید ( در هنگام بالا پریدن سگ م. ) . مشغول کار خود بشوید .

خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

وقتی سگ شما آرام شد و در سر جای خودش ماند سپس می توانید به آرامی به او یک جایزه بدهید. اما کاری که سگ شما انجام می دهد ، هیچ وقت نباید شما را وادار به جایزه دادن به وی بکند ( در این زمان سگ دارد به شما فرمان می دهد م.)سگ ها به خاطر عللی گاز می گیرند که می تواند به مسائل غریزه ای و یا رهبر بودن مرتبط باشد . توله ها ، سگ های دیگر و یا مردم را گاز می گیرند به این منظور که آنها در حال کشف کردن محیط پیرامون و یادگیری جایگاهشان در تیم خود هستند . صاحبان توله ها باید به توله ها بیاموزند که گاز گرفتن رفتار موجه و قابل قبولی نیست . اما جدا از رفتار توله ها انگیزه ی گاز گرفتن ، معمولا در سگ ها نشانه های مختلفی دارد که در فصل های بعد راجب این موضوع توضیح خواهیم داد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ نژاد پاگ توله و بالغ

همچنین ببینید

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد مو کوتاه 32 روزه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *