خرید سگ کنگال توله اصیل که از مولدین وارداتی از کشور ترکیه ایالت سیواس باشند

خرید سگ کنگال توله اصیل

خرید سگ. خریدار توله های سگ کانگال شما هستیم که در شرایط مناسبی وارد و یا پرورش داده شده باشند و بین ۴۵ روز تا ۶۵ روز باشند و به موقع انگل زدایی و واکسینه شده باشند.در این صورت به تعداد خریداریم.خرید سگ کنگال توله اصیل

خرید سگ کنگال توله اصیل

سگ کانگال در دنیا با نامهای  شهرت دارد. البته در کشور های غربی به بیشتر نژادهایی که از حوزه دریای خزر و کشورهای اطراف آن مانند ترکیه و کشورهای حوزه قفقاز و ایران و… می آیند آناتولی گفته می شود که ناشی از بی اطلاعی و اشتباه آنها در مخورد نژاد های مطرح سگهای کشور همسایه حوزه دریای خزر ، عدم پرورش و اصلاح نژاد و بی توجهی پرورش دهنگان این کشورها ، از جمله کشور ایران است که نتوانستند نژادهای سگهای مختلف خود را به دنیا و غرب معرفی کنند ، حتی در اکثر موارد نژادهای سگ فروش سگ خرید سگ  این کشورها به اشتباه منصوب به کشور دیگری می شود که متعلق به آن کشور نیستند

به مانند روسیه که نژادهای سگ قفقازی و آلابای(سگ گله آسیای مرکزی – سگ فروش سگ خرید سگ گله مازندرانی) به آن کشور منصوب شده است ، در صورتی که نژادهای نام برده شده لااعقل از کشورهای دیگری به آنجا برده شده و به غرب معرفی شده اند.

خرید سگ کنگال توله اصیل

همواره سگهای حوزه منطقه جغرافیایی فلات ایران و دریای خزر و کشورهای همسایه با این منطقه جغرافیایی نشعت گرفته از نژادهای سگ فروش سگ خرید سگ ایرانی بوده اند همانند ” اکباش ” سگ گله ترکیه که منشا گرفته از سگ نژاد ایرانی بوده است. سگهای کانگال هم از این قاعده مستثنا نبوده اند ، به جرئت می توان گفت منشا نژاد سگ کانگال سگهای سرابی موصاف ایرانی بوده اند ، این سگ فروش سگ خرید سگ ها در کشورهای همسایه نسبت به موقعیت زیستی ، جغرافیایی و آب و هوایی آن کشور تعقیراتی کرده است و به گونه های مختلف تبدیل شده است.

 اصطلاح علمی به سگ سرابی موصاف و انواع مختلف این سگ فروش سگ خرید سگ  در کشورهای همسایه ” گامپر ” گفته می شود. سگ سرابی موصاف و سگ فروش سگ خرید سگ کانگال از لحاظ خصوصیات نژادی و ظاهری شباهت های بسیاری دارند.

خرید سگ کنگال توله اصیل

از شایع ترین این شباهت های ظاهری می توان به رنگ پوزه و صورت با ماسک سیاه و… اشاره کرد. در کشور ترکیه به سبب خصوصیات ممتاز ، جثه بزرگ ، قدرت  کنگال توله اصیل فوق العاده و مهارت بالایی که درهدایت و حراست از گله دارد از وی به عنوان سگ فروش سگ خرید سگ گله برای حفاظت دام و احشام در مقابل خطر درندگان و هدایت گله استفاده می شود، همچنین در مسابقات ورزشی نیز از این نژاد بهره گرفته می شود.

 در سال برای حفاظت از کشته شدن یوزپلنگ آفریقایی در کشورهای کنیا و نامبیا خرید سگ کنگال توله اصیل وسط دامداران و گله داران این دو کشور برای حفاظ از احشام خود اقدام به کشتن یوزپلنگها می کردند صورت می گرفت خرید سگ کنگال توله اصیل  ، تعداد ۳۰۰ قلاده سگ کانگال به این دو کشور برای حفاظت از دامپروری و جلوگیری از انقراض یوزپلنگها ، اهدا شد که بعد از اجرای این طرح باعث شد نه تنها دامداری این کشورها به خصوص نامبیا رونق بگیرد و تلفاط دامها و احشام گله داران در مقابل حمله یوزپلنگها کمتر شود ، بلکه حتی تعداد مرگ و میر و کشته شدن یوزپلنگها در اسر کشته خرید سگ کنگال توله اصیل شدن توسط دامدارانی که به گله آنها حمله می کردند به  ۲/۴ تقلیل یابد.

خرید سگ کنگال توله اصیل

سگ کانگال دارای جثه بزرگ و عضلانی ، خرید سگ کنگال توله اصیل سری بزرگ با فک و آرواره قوی ، گوشهای آویزان مخملی به رنگ سیاه ،خرید سگ کنگال توله اصیل  با پوزه و صورت با ماسک سیاه ، قد بلند و استخوان بندی مستحکم ، پنجه های قوی ، بزرگ و پهن و دمی فر مانند که به پشت حلقه می شود می باشد. پوشش و کت بدن دولایه و کوتاه بوده و به رنگهای روشن ، قهوه ای روشن ، خاکی ، کرم ، خاکستری است.

اندازه و وزن در این نژاد عبارتند از ارتفاع در نوع نر ۷۷ تا ۸۶ سانتیمتر و در نوع ماده ۷۲ تا ۷۷ سانتیمتر و وزن در نرها ۴۰ تا ۶۵ به بالا (مطلوب۵۰تا۶۵) کیلوگرم و در ماده ها ۴۰ تا ۵۵ کیلوگرم است.یی باهوش ، فادار ، شجاع ، بی باک ، دلیر ، با حس ششم وغریزه بالا و وفادار می باشند. کانگالها سگ فروش سگ خرید سگ های هوشیار و موقعیت شناسی بوده و در هنگام بروز خطر عکس العمل و واکنش سریع نشان می دهد از اینرو این نژاد به عنوان سگ فروش سگ خرید سگ گله ممتاز شناخته شده است.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ کنگال توله اصیل ، خرید سگ کنگال توله اصیل

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *