خرید سگ گریت دین توله اصیل وارداتی و پرورشی از مولدین درشت و چمپیون

خرید سگ گریت دین توله اصیل

خرید سگ. خریدار توله های سگ گریت دین اصیل شما میباشیم که در شرایط خوب پرورش داده شده باشندو به موقع انگل زدائی و واکسینه شده باشند واز پدر مادر اصیل و لوجه دار باشند در این صورت توله های سگ شمارا به تعداد خریداریم.خرید سگ گریت دین توله اصیل

خرید سگ گریت دین توله اصیل

گریت دین  از انواع اصلی سگ‌های نگهبان،خرید سگ گریت دین توله اصیل که اصلیتی آلمانی دارد.خرید سگ گریت دین توله اصیل در این سگ قدرت و نیرومندی و زیبایی توام مشاهده می‌شود.خرید سگ بر خلاف نامش اصلیت این نژاد آلمانی است سگخرید سگ  فروش سگ و هیچ ربطی به دانمارک ندارد. استاندارد این سگ عبارتست از : حداقل قد در نرها ۸۰ و در ماده‌ها ۷۲ سانتی متر و وزن در حدود ۶۰ کیلوگرم. گریت دین به رنگ‌های سیاه (یکدست بدون لکه شفید یا همراه با لکه‌های سفید در زیر گلو ، جلو سینه و پاها) حنایی یا زرد طلایی (با پوزه و ناخن‌های سیاه) آبی فولادی ، ابلق  و مخلوط (زرد طلایی رو شن یا تیره ، با رگه‌های سیاه پوست ) یافت می‌شود.خرید سگ گریت دین توله اصیل در تمام انواع این نژاد پوشش بدن کوتاه، نرم،چسبنده و درخشان است.

خرید سگ گریت دین توله اصیل

سگخرید سگ  فروش سگ گریت دین اساسا سگی است ملایم ، مهربان و صبور ولی چنانچه صاحبش مورد تهدید بیگانه قرار گیرد ، چهره تهاجمی به خود می‌گیرد. این سگ  گریت دین نژادی است که اصالت ، نجابت ، نیرو و ذکاوت را در هم ادغام کرده. یکی از بزرگترین سگهای دنیاست. سگخرید سگ  فروش سگ موهایی زبر و خشن دارد. نگهداری خرید سگ گریت دین توله اصیل از این نژاد بدلیل جثه بزرگ آن شرایط ویژه ای را طلب می کند. سگخرید سگ  فروش سگ این نژاد به محیط بزرگتری برای زندگی و فعالیتهای بدنی نیاز دارد. میزان تغذیه و خوراک آنها نیز به مراتب از نژادهای دیگر بیشتر است. اصولاً چنانچه آموزش و تعلیم این سگها بدرستی صورت گیرد و سگهای مطیع و آرامی تربیت شوند ، می توانند بعنوان سگها نگهداری شوند.

خرید سگ گریت دین توله اصیل

گخرید سگ گریت دین توله اصیل ریت دین است که اصالت، سگخرید سگ  فروش سگ نجابت، نیرو و ذکاوت را در هم ادغام کرده.یکی از بزرگترین سگهای دنیاست. موهایی زبر و خشن دارد. نگهداری از این نژاد بدلیل جثه بزرگ آن شرایط ویژه ای را طلب می کند. خرید سگ این نژاد به محیط بزرگتری برای زندگی سگخرید سگ  فروش سگ و فعالیتهای بدنی نیاز دارد. مخرید سگ گریت دین توله اصیل یزان تغذیه و خوراک آنها نیز به مراتب از نژادهای دیگر بیشتر است. اصولاً چنانچه آموزش و تعلیم این سگها بدرستی صورت گیرد و سگهای مطیع و آرامی تربیت شوند، می توانند بعنوان سگها نگهداری شوند. رنگ پوشش خارجی آن متغایر است و تقریباً به هر رنگی یافت می شوند. رنگ چشم‌ها معمولاً تیره می‌باشد اما گاهی اوقات به رنگ آبی نیز یافت می شود.که به بلو معروف است.و سگ بسیار مناسبی برای گارد و نگهبانی از اماکن است.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ و فروش سگ توسط مجموعه لرد پت. سگخرید سگ  فروش سگ

 

 

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *