خرید سگ گلدن توله اصلی وارداتی و پرورشی داخلی که امور دامپزشکی آنها انجام شده

خرید سگ گلدن توله اصلی

خرید سگ. خریدار سگ های نژاد گلدن رتریور و لابرادور رتریور شما که با شرایط بسیار مناسبی پرورش داده شده باشند و به موقع انگل زدائی و واکسینه شده باشند هستیم در این صورت به تعداد و با قیمت توافقی خرید میکنیم. در صورت تمایل با موبایل ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ تماس بگیرید.خرید سگ گلدن توله اصلی

خرید سگ گلدن توله اصلی

خرید سگ گلدن توله اصلیگلدن رتریور سگی بسیار مهربان ,با وفا و خانواده دوست است.خرید سگاین نژاد همیشه در لیست خرید سگ بالا قرار داشته است.گلدن رتریور  معمولا با اعضای خانواده و کودکان رفتاری خوب و مهربان دارند و همچنین این نژاد به دلیل توانایی زیاد در جستجو شکار و باز یابی همراه بسیار خوبی سگ برای شکارچیان است و همچنین این نژاد شناگر بسیار ماهری است.در سال ۱۸۰۰گلدن رتریور در کشور اسکاتلندسگخرید سگ فروش سگ  محبوبیت زیادی داشت.مردم این کشور گلدن رتریور را به دلیل استحکام,هوش و قدرتی که در پیدا کردن شکار در اب و خشکی داشتند تحسین سگ می کردند.در اواخر سال ۱۸۰۰ این نژاد به خوبی در شمال امریکا شناخته شد سگ و در سال ۱۹۲۵ به سگی بسیار محبوب تبدیل شد.

خرید سگ گلدن توله اصلی

امروزه گلدن رتریور همراهان خوبی برای افراد مسن و معلول و نا شنوا هستند سگ و به دلیل هوش و ذکاوت و توانایی یاد گیری بالا,همراهان بسیار خوبی برای همه افراد هستند.گلدنرتریورا در خانه سالمندانسگخرید سگ فروش سگ  نیز در حال خدمت و کمک به افراد مسن هستند.گلدن رتریور دارای جثه بزرگ ,خرید سگ گلدن توله اصلی جمجمه متوسط و نسبتا گرد و چشمانی به رنگ قهوه ای تیره است.گوش های این نژاد مثلثی شکل و اویزان هستند.لایه زیرین کت حیوان نسبتا متراکم است اما لایه رویی مو ها نرم و ضخیم هستندسگخرید سگ فروش سگ .همانطور که از اسم این نژاد مشخص است ,پوشش ان به رنگ طلایی است و موهایی که روی ران و سینه سگ های گلدن رتریور و سگ های لابرادور رتریور وجود دارند معمولا روشن تر هستند.ارتفاع یک گلدن رتریورسگخرید سگ فروش سگ بالغ ۲۱ تا ۲۴ اینچ و وزن ان ۵۵ تا ۷۵ پوند می باشد.

خرید سگ گلدن توله اصلی

برای اولین بار در سال ۱۸۸۷ نام لابرادور رتریور را برای آنها انتخاب کرد. لابرها به طور اصل در قرن سگ۱۸ برای نیوفوندلند کانادا بوده‌ند. از پارک آبی سینت جیمز دو نژاد مختلف پرورش می‌یابد هم در میان ماهی‌گیران بسیار دوست‌داشتنی بوده‌ند. ماهی‌گیرها از رفتار انجام دادن کارهایِ این کوچولوهای نیوفوندلند خرید سگ گلدن توله اصلی بسیار به شگفت آمدند چرا که آنها پس از چندین روز طولانی می‌توانستندسگ تورهای قدیمی را پیدا کنند و در کنار ساحل با بچه‌ها به‌راحتی بازی. خیلی زود این سگها به پودلِ انگلستان رسیدند،سگخرید سگ فروش سگ  جایی که شکارچیان و ورزشکاران آنها را در کارهایی چون شکار و ردیابی تعلیم دادند. سگ در ۱۹۰۳، کلاب کِنِل انگلیس، خرید سگ این نژاد را جزو نژادهای اصلی شناخت. و در ۱۹۱۷ کلاب کنل امرکا این نژاد را تایید کرد لابرادور رتریور به رنگهای مشکی، شکلاتی و زرد هستند. سری بزرگ و تمیز با گوشهای افتاده و چشمانی هشیار و مهربان و هوشمند دارند.

خرید سگ گلدن توله اصلی

خرید سگ بینی باریک و پوزه‌ی بلند و گردنی محکم دارند. لابرادورها پوششی کم و زمختی دارندسگ که در برابر آب آنها را محافظت می‌کند و پوشش زیرین‌شان هم آنها را گرم نگه می‌دارد. دم بلندشان، با موی بدنشان پوشانده شده و سمور مانند هم است – از بالا ضخیم است و هرچه پوشش دم به سمت پایین می‌رود ضخامتش هم کمتر می‌شودسگ و پنجه‌های پنجره‌ایشان برای شنا کردن بسیار مناسب است. با این که قد بلندی ندارند اما لابرادورها بسیار سرسخت و محکم اند. معمولن خوش اندام هستند سگخرید سگ فروش سگ اما اگر ورزش نکنند به راحتی چاق می‌شوند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ از لرد پت یعنی آسودگی خاطرشما. سگخرید سگ فروش سگ 

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *