راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

سگهای جوان دوست دارند همه چیز را گاز بگیرند تا مهارتهای خود را افزایش داده و یاد بگیرند چگونه قدرت فک و گازگرفتنشان را کنترل کنند. اگر توله سگی در بازی خیلی محکم گاز بگیرد، همبازیش با صدای جیغی که از خود در می اورد اعتراض کرده و بازی را متوقف می کند. خیلی مهم است که توله سگها یاد بگیرند بی جهت هم بازی خود را گاز نگیرند چون تعادل بازی را به هم زده و در بزرگی نمی توانند به خوبی از خود دفاع کنند.راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

گازگرفتن در بازی برای برخی از صاحبان مخصوصا آنهایی که بچه کوچک دارند به جای حالت بازی و شادی سگ آن رابه عنوان حالت خشم و حمله تلقی کرده و سگ را تنبیه می کنند.روشهای نادرست تنبیه میان صاحبان سگ رواج پیدا کرده است.روشهای نادرستی مثل آویزان کردن سگ با قلاده یا در حال داد زدن او را مجبور کنند با حالت ترس به پشت بخوابد. با این روشها سگ به شدت از صاحب خود می ترسد و اعتماد و اطمینانش را به او از دست می دهد.

گاز گرفتن در بازی میتواند خطرناک شود و زخمهای شدیدی ایجاد کند.ممکن است در بازی سگها به هم صدمه بزنند . باید تفاوت گاز گرفتن در حال بازی و گاز گرفتن از روی خشم را بشناسیم. سگ هنگام بازی جست و خیز می کند و بدنش حالت فنری و آزادی دارد یا سگ خود را روی دستها به جلو می کشد و پشت و دم خود را بالا نگاه می داردو دمش را مدام تکان می دهد.

راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

حالت صورت او وقتی بازی می کند، دهانش باز است و گاهی صدایی مثل غرش می کشد متفاوت با غرشهایی که با ترس و خشم است و در حالی که سرش را به این طرف و آن طرف تکان می دهد ،لب پایین را عقب می کشد تا دندانهایش را نشانتان بدهد.
انسانهای مختلف آستانه دردهای متفاوتی دارند. مهم است صاحب حیوان حتی اگر تحمل درد را دارد به سگ اجازه ندهد در بازی دست او را گاز بگیرد. باید بعد از هرگونه گاز گرفته شدن جیغ بکشید ،بازی را متوقف کنید و برای مدتی با سگتان قهر کنید. مشکل وقتی ایجاد می شود که سگتان فکر کند با گازگرفتن شما توجهتان را به خود جلب می کند.

سگهای جوان در بازی، گوش ، گردن و پشت هم را گاز می گیرند. وقتی صاحب سگ او را با دست هل می دهد، سگ را تشویق می کند که دست او را گاز بگیرد. شما باید به سگتان آداب بازی کردن را یاد بدهید. وقتی برای مدت طولانی با سگتان بازی کنید، کم کم درجه هیجان و خشونت سگ بالا می رود . شما موظف هستید سگتان را آرام نگاه دارید و اجازه ندهید قلدری کند.

راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

توجه سگ را به سمت عروسکهایش جلب کنید ، با عروسک با او بازی کنید و او هل ندهید. سگ متوجه می شود وقتی عروسک را می گذارید بازی شروع شده و وقتی بر می دارید پایان بازی است. استفاده از میوه هم در بازی مفید است زیرا میزان قند خون را کنترل می کند تا در پایان بازی سگ تندخو و بداخلاق نشود.

چند توصیه مهم
 1. بازی هایی که همراه با هل دادن و تنه زدن و ضربه هستند انجام ندهید.
 2. وسیله بازی کردن باید عروسک باشد نه سگ.
 3. عروسک را در آغاز بازی بیاورید و در پایان ببرید.
 4. بازی را با دادن میوه ای مناسب به سگ متوقف کنید تا میزان برانگیختگی اش کنترل شود
 5. سگ باید تشویق شود که در بازیهای گروهی شرکت کند . اگر سگ با عروسکی که با آن بازی می کردید فرار کرد، شما سریع عروسک دیگری بردارید و به بازی ادامه دهید تا سگ دوباره برای ورود به بازی از شما اجازه بگیرد با این کار حس رقابتجویی سگ را کنترل می کنید
 6. اگر در بازی سگ دستتان را گاز گرفت بلند داد بزنید و برای حداقل چند دقیقه با سگتان قهر کنید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها ، راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها ، راه حل بازی گاز گرفتن درسگ ها

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *