سگ باست هوند سگ شکاری و سگ نگهبان تربیت شده برای شکارروباه وخرگوش وحتی گربه وحشی

سگ باست هوند

سگهای نژاد باست بعلت دست وپای کوتاه وارتفاع کم بدنشان براحتی درزمینهای پرازگیاه وبیشه زارها قادربه دویدن وتعقیب شکارهستند. آنها دارای انواع مختلفی هستند که یکی ازمعروفترین شان باست می باشد که ازآمیزش این نژاد با سگهای شکاری آلمانی ازنوع حاصل شده است .سگ باست هوند

این سگ دارای قدرت بویایی فوق العاده زیادی است ودراصل ازهمان نژاد  این ویژگی را به ارث برده است. علاوه براین باست …

دارای استعداد فوق العاده ای برای شکارروباه وخرگوش وحتی گربه وحشی می باشد.سگ باست هوند سگهای این نژاد بسیارفداکاروبا وفا می باشند وازآنها می توان بعنوان یک سگ خانگی بهره

سگ باست هوند

از این سگ برای تعقیب و شکار خرگوش ها استفاده می شود. پاهای کوتاهی دارد و در میان گروه تازیها رایجترین سگ خانگی است.

پوشش: نرم، کوتاه و متراکم سگ فروش سگ خرید سگ 

رنگ: سه رنگ سیاه، سفید و بلوطی یا لیموئی و سفید.سگ فروش سگ خرید سگ 

 

سگ باست هوند

خصوصیات:

سرگنبدی، چشمان لوزی شکل، گوشهای افتاده، بدن دراز، دمش را بالا می گیرد.سگ فروش سگ خرید سگ 

اندازه:سگ فروش سگ خرید سگ 

قد اینچ ۱۴-۱۳ ، وزن ۶۰سگ فروش سگ خرید سگ -۴۰ پوند

سگ باست هوند

نگهداری:سگ فروش سگ خرید سگ 

نیاز به تمرین بسیار زیاد دارد و برس کشیدن روزانه ضروری است.سگ فروش سگ خرید سگ 

خصوصیات رفتاری :سگ فروش سگ خرید سگ 

بیشتر به عنوان یک حیوان دست آموز نگهداری می شود. سگ است لوس و دوست داشتنی و با بچه ها بسیار مهربان است.سگ فروش سگ خرید سگ 

باست هاند دارای سری بزرگ و جمجمه ای گرد می باشد. پاهای کوتاه ، جثه ای بلند ، گوشهای بزرگ و آویزان ، سگ باست هوند دندانهای بزرگ منظم و لب های آویزان دارد. چشمهایش به رنگ قهوه ای است و همیشه حالت غمگین دارد. موها کوتاه ، زبر و درخشان است. به آرامی و با تأنی حرکت می کند. به رنگهای متنوعی یافت می شود که معمولاً زمینه سفید به همراه لکه های قهوه ای ، بلوطی و شنی مشاهده می شود.

سگ باست هوند

خلق وخو

باست هاند سگی شیرین ، آرام ، صلح طلب و مهربان است. به خوبی با زندگی در کنار اعضای خانواده کنارمی آید. نسبت به صاحبش و کودکان بسیار با محبت است. برای بدست آوردن غذا از حقه های مختلفی استفاده می کند. نسبت به تازه واردان سر سخت است و صدای پارس کردن موزیک مانندی دارد. اصولاً سگ تابعی است اما چنانچه بوی خاصی توجهش را جلب کند دیگر به هیچ چیز علاقه نشان نخواهد داد !

 

وزن ، ارتفاع :سگ فروش سگ خرید سگ 

وزن در نرها: (۲۳-۲۹) کیلوگرم ، در ماده ها: (۲۰-۲۷) کیلوگرمسگ فروش سگ خرید سگ 

ارتفاع در نرها: (۳۰-۳۸) سانتیمتر ، در ماده ها: (۲۸-۳۶) سانتیمترسگ فروش سگ خرید سگ 

سگ باست هوند

مشکلات سلامتی :

از دادن غذای اظافی به آن خودداری کنید چراکه این نژاد استعداد زیادی در فربه شدن دارد که این اضافه وزن می تواند باعث ایجاد سنگینی بر روی پاها شود. برای جلوگیری از نفخ بهتر است تا از دو یا سه وعده غذایی کوچک به جای یک وعده بزرگ استفاده شود.سگ باست هوند همیشه باید بعد از یک وعده غذای سنگین زیر نظر قرار گیرد و مراقبش بود.

شرایط نگهداری:برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد و نیازی به حیاط ندارد. اصولاً در داخل خانه آرام است اما در فضای آزاد ساعتها به بازی و دویدن می پردازد.فعالیت بدنی:برای حفظ سلامتی باسِت هاند بهتر است تا بصورت منظم پیاده روی و فعالیت بدنی داشته باشدسگ باست هوند. اما باید از پریدن او از ارتفاع و یا هر ورزشی که باعث وارد آوردن فشار به پاهای جلویی شود ، اجتناب نمود. این نژاد به بازی و دویدن در فضای آزاد علاقه زیادی دارد.

سگ باست هوند

آراستن :آراستن موهای صاف و کوتاه باست هاند آسان می باشد. برس کشیدن منظم و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود. پشت گوشها را باید بصورت هفتگی تمیز کرد و ناخنهایش را کوتاه نگه داشت. باست هاند ریزش موی دائمی دارد.فروش سگ فروش سگنام باست هاند از کلمه فرانسوی به معنای کوتاه سر چشمه می گیرد. بعضی اعتقاد دارند که منشأ این نژاد سگهای شکاری فرانسوی می باشند به هر حال چیزی که به آن اطمینان داریم قدمت طولانی این نژاد است و اینکه نشعت گرفته از نژاد Blood Hound می باشد.

پرورش و نمایش این نژاد بطور رسمی از سال ۱۸۶۳ در پاریس آغاز شد. در انگلستان نیز از این نژاد فروش سگ برای دو مقصود شکار و همچنین بعنوان سگ خانگی و دوست و همراه بهره گرفته شد حال آنکه در آمریکا پرورش این نژاد مختصراً برای به وجود آوردن یک سگ  آرام و خانگی بود. حس بویایی اش بسیار قوی و شبیه به نژاد بِلاد هاند می باشد. اصولاً از این نژاد برای شکار روباه ، خرگوش و سمور استفاده می شود.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ باست هوند

همچنین ببینید

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن آموزش سگ دوبرمن برای تربیت های اولیه فقط چند کار ساده انجام دهید. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *