سگ باکسر توله و بالغ پرورشی و وارداتی از اوکراین به همراهی صاحبش نیاز دارد

سگ باکسر

باکسر به عنوان زیباترین سگ زشت شهرت یافته است. بین سر و تنه تناسب ویژه‌ای برقرار است. فروش سگ همچنین سر باید غیرگوشتی و بدون چین و چروک باشد. فک بالا به مراتب بیشتر از فک پایین به طرف جلو کشیده شود. سگ باکسر حین بسته بودن دهان نباید زبان یا دندان‌ها مشهود باشندسگ فروش سگ خرید سگباکسر سگ ماغ بزرگ و سیاه، سوراخ‌های بینی باز.

گوش‌ها: افراشته و نوک‌بریده، چشم‌ها: سیاه، صورت: گرد، قوی و عضلانی و البته چین‌خورده نیستسگ باکسر. تنه: چهارگوش، دم: بسیار کوتاه و افراشته. پاهای جلو قائم و موازی، قد: نرها cm63-57، ماده‌ها cm58-53، وزن: نرها kg32-30، ماده‌ها kg25-24.رفتارشناسی: حیوانی خوش‌خوی و باوفاست.

کینه‌توز نبوده و نیز میانۀ خوبی با بچه‌ها دارد.سگ فروش سگ خرید سگباکسرکارایی: به عنوان سگ پلیس، سگ نگهبان، سگ محافظ و نیز راهبر افراد نابینا از آن استفاده می‌شود. سگ فروش سگ خرید سگ مهم‌تر این که به عنوان حیوانی دوست‌داشتنی و رفیقی صادق اهمیت ویژه‌ای دارد. سگی خوش‌ظاهر و بازیگوش است، سگ ولی نسبت به غریبه‌ها محتاط است.

سگ باکسر

از ورزش خوشش می‌آید و لازم است به طور منظم به پیاده‌روی برده شود.توجه: سگ فروش سگ خرید سگ ی است که عمر زیادی ندارد سگ باکسر به ویژه که سنش به ده سالگی نمی‌رسد.سگ استعداد زیادی در ابتلا به روماتیسم داشته و نباید در هوای بارانی پیاده‌روی داده شود. سگ دندان‌هایش باید مرتباً زیر نظر دامپزشک باشند.فروش سگ کشور منسوب: آلمانباکسِر سگی شجاع ، باهوش ، سگ باکسرخوشحال ، بازیگوش و پر انرژی است.سگ هوشی سرشار و اشتیاق زیادی به آموختن دارد سگ، البته گاهی اوقات لجباز می شود.

سگ باکسر بسیار مهربان و باوفا نسبت به اعضای خانواده. باکسِر بدلیل رفتار مهربانش باسگ کودکان شهرت دارد. اگر به خوبی اجتماعی شوسگد رابطه خوبی با سایر سگها و حیوانات خانگی خواهد داشت.سگ فروش سگ خرید سگ باکسِرهای ماده معمولاً حالت سلطه گری و تهاجمی نسبت سگبه سایر ماده ها دارند. نام این نژاد از نحوه جنگیدن آن گرفته شده است.

در زمان جنگیدن این سگ درست شبیه به ورزش بوکس و مشت زنی در انسان از پنجه های جلویی خود بهره می گیرد. باکسِر به همراهی صاحبش نیاز داردسگ باکسر و باید در سنین پایین به او آموخت تا بر روی افراد نپرد. چراکه این کار مورد علاقه او می باشد. سگشجاعت و هوشیاریش او را به یک محافط و سگ پلیس عالی تبدیل کرده است. همچنین دیدبان خوبی است و از ورود مزاحمین همانند بولداگ جلوگیری می کند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ باکسر

همچنین ببینید

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه از مولدین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *