سگ بریتنی بریتنی سگی هوشمند است به آسانی برای شکار آموزش داده میشود

سگ بریتنی

بریتنی سگی دلچسب با اندازه ای متوسط است.  سگ بریتنی پاهای بلند سگ تا ارتفاع شانه ها به اندازه طول بدن است. سری گرد به شکل گوه مانند دارد، اما در طول خیلی گسترده نیست. طول پوزه متوسط است. بینی سوراخهای گسترده ای دارد و میتواند در رنگهای حنایی، قهوه ای مایل به زرد، سایه های قهوه ای با زمینه صورتی پررنگ، با توجه به رنگ پوشش آنها باشد.

رنگ بینی سیاه مجاز نمی باشد. دندانها بجز دندان نیش بسیار منظم میباشند. سگ فروش سگ خرید سگ چشمها به رنگ قهوه ای تیره یا کهربایی با توجه به رنگ پوشش آنها میباشد. گوشها مثلثی شکل و رو به بالاهستند. پاها کوچک هستند وانگشتان پا دارای قوس هستند و ضخیم میباشند. دم به سمت بالا میباشد و بطور طبیعی کوتاه است و حدود ۴ اینچ یا کمتر (۱۰ سانتی متر) لنگر انداخته است. توجه: این حالت در بسیاری از کشورهای اروپایی غیر قانونی است. Dewclaws گاهی اوقات حذف شده است.

سگ بریتنی

پوشش آنها پرپشت است سگ فروش سگ خرید سگ اما هیچگاه فرفری نیست ، اما متراکم، صاف یا موجدار است. در سراسر جهان، Brittany یا را در ۵ رنگ نارنجی و سفید، سگ فروش سگ خرید سگ جگری و سفید، سیاه و سفید، جگری سه رنگ، و سه رنگ سیاه و سفید و جگری میشناسند. در هرکدام از آنها یک الگوی تیره و روشن حاکم است. ایالات متحده آمریکا و کانادا  سیاه و سفید را به رسمیت نمی شناسند. سایر کشورهای جهان گستردگی همه رنگها را قبول دارند .

خلق و خوبریتنی سگی هوشمند است بسگ فروش سگ خرید سگ ه آسانی برای شکار آموزش داده میشود. سگ بریتنی این سگ فروش سگ خرید سگ یک حیوان دوست داشتنی و مهربان است، مطیع ،مستقل ، آزاد ، متفکر ، همواره مشتاق به یادگیری ، شاد و هشیار است. این نژاد یک شکارچی بسیار فعال و مشتاق است.مراقبت از او بسیار آسان است. هنگامی که آنها در حال شکار نیستند سگ فروش سگ خرید سگ ، آنها نیازمند پیاده روی روزانه میباشند.

سگ بریتنی

این سگ اگر در محیطی که احساس نا امنی بکند در حال ورزش باشد بسیار عصبی و ترسو میشود.هنگامی که یک توله است بسیار معاشرتی میباشد.از آنجائیکه در آنها غریزه شکار وجود دارد علاقه زیادی به پرسه زدن دارند. سگ فروش سگ خرید سگ آنها با کودکان رابطه خوبی دارند. آنها به همه نوع زمین سازگار هستند سگ فروش سگ خرید سگ از جمله: جنگل ها، دشت و یا تپه.نسبت به شرایط سرد و مرطوب مقاوم هستند. این امر به ویژه برای شکار خروس جنگلی آسیایی و اروپایی، کبک، و خرگوش مهم میباشد.

این سگ همیشه فعال، مشتاق و خستگی ناپذیر است. این سگ همچنین دارای یک غریزه برجسته برای بازیابی آب از بدنش میباشد. بریتنی محبوبیت زیادی را در میان میلیون ها نفر از شکارچیان به دلیل اندازه متوسط خودش داراست، که اجازه می دهد تا شکارچیان براحتی آنها را حمل و نقل کنند. سگ فروش سگ خرید سگ از آنجا بسیار با نشاط است میتواند به عنوان یک همدم محبوب برای انسان بشمار رود.سگ بریتنی

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ بریتنی

همچنین ببینید

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد

فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد فروش ویژه توله‌های ژرمن شپرد مو کوتاه 32 روزه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *