سگ بستون تریر

سگ بستون تریر

download (42) download (46) download (45)

این نژاد به تقلید از شهری که اصالتش در آنجا بوده، نام گرفته است  سگ بستون تریر (بوستون، ماساچوست). بوستون تریر به همان اندازه که پای سیب و بیس بال اصالت آمریکایی دارند، او نیز آمریکایی است. در سال ۱۸۶۵م.، رئیس جمهور بوستون بنام رابرت سی.هوپر یک سگ دورگه با نژاد انگلیش بولداگ –انگلیش تریر سفید] را خریداری کرد. این نژاد میکس شده، با رنگ راه راه تیره و سفید براقش بعنوان هوپرز جاج[]۴ شناخته شده بود.

در آن زمان، بولداگ و تریر ترکیب شده، برای ورزش های وحشیانه مانند جنگ سگ ها و قراردادن گاو بعنوان طعمه ی سگ ها استفاده می شدند و این اعتقاد وجود داشت که هوپرز جاج، احتمالاً برای آن هدف از انگلستان آورده شده بود. خوشبختانه مادر طبیعت قصد دیگری داشت و هوپرز جاج با یک سگ ماده ی بدون اصالت پرورش داده شد. بعد از چندین نسل، از سگ های بعدی (و احتمالاً بعضی از آنها با فرنچ بولداگ[۵] جفت خورده اند)، بوستون تریر متولد شد. چون این نژاد خلق و خوی بسیار خوبی داشت و از رفتار جنگجویانه ی اجدادش فارغ بود، دوباره لقب «نجیب زاده ی آمریکایی» را از آن خود کرد.

سگ بستون تریر

در آن زمان، این نژاد به نام «بول اند تریر گله گرد» معروف بود؛ اما از سال ۱۸۹۱م.، او به بوستون تریر تغییر نام داد و کلوب آمریکایی بوستون تریر شکل گرفت. از سال ۱۹۰۵ تا ۱۹۳۹م.، بوستون تریر، محبوب ترین سگ در آمریکا بود و امروزه نیز یک سگ همراه باوفا و محبوب باقی مانده است.

خصوصیات شخصیتی

بوستون تریر یک سگ نیرومند، باهوش و فرمانبردار است که می تواند با هر شرایطی سازگار باشد و در آن شرایط نیز پیشرفت کند. او حس شوخ طبعی دارد و می تواند بسیار بازیگوش باشد؛ در عین حال در خانه و در کنار خانواده اش به آرامی بنشیند. بوستون تریر، سگی مهربان و حساسی است و دوست و همبازی خوبی برای مردم در تمام سنین می باشد.

مراقبتهای لازم

سگ بستون تریر

ورزش

بوستون تریر گردش و بیرون رفتن را دوست دارد؛ اما نیازی نیست که ورزش سنگینی کند. کمی پیاده روی در اطراف خانه برای کش دادن عضلات پاها و ارضای حس کنجکاوی اش مناسب و خوب است و بقیه ی ورزش خود را با دنبال کردن مردم در اطراف خانه انجام خواهد داد.

تغذیه

بوستون تریر، به غذایی با کیفیت بالا و مناسب اندازه اش نیاز دارد.

آراستن

تمیز نگهداشتن پوشش کوتاه، براق و نرم بوستون تریر با یک برس خوب و تمیز و پاک کردن او با یک پارچه نرم، آسان است. پوست نرم و چروک صورتش به توجه نیاز دارد؛ چون آنها می توانند چرک و گرد و غبار را بخود جذب کرده و باعث اذیت او شود.

سگ بستون تریر

سلامت

میانگین طول عمر بوستون تریر، حدوداً ۱۵ سال است. بیماریهایی که ممکن است سلامت این نژاد را تهدید کنند، می توانند شامل: رشد تومور در نای و مسدود کردن راه تنفسی، مشکلات چشمی، ناهنجاری مادرزادی یک یا چند مهره در ستون فقرات و رشد ناکامل آنها، در رفتگی کاسه زانو، کری که باعث آسیب عصبهای داخلی گوش شود و تورم قرنیه باشند.

آموزش

بوستون تریر دانش آموزش مشتاق و سریعی است که به خوبی آموزش می بیند و یک رقیب همیشگی در همه رشته های ورزشی و فعالیت ها، از چالاکی گرفته تا درمان با سگ[۶]، می باشد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ بستون تریر

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *