سگ جک راسل معرفی کامل این نژاد سگ شکاری دارای بینی و لبی مشکی است

سگ جک راسل

chiccajack barby1jack images (58)
کشور منسوب: استرالیا
دسته بندی در F.C.I. : گروه ۳ در سال ۹/۸/۲۰۰۴ استاندارد های نژادی آن تعیین گشت.
ثبت بین المللی: FCI, UKC, AKC, TKC, CKC سگ جک راسل
ظاهر شناسی: دارای بینی و لبی مشکی است و پوزه ای کوچک دارد و از دندانهای بسیار قوی برخوردار است. چشمهای کوچک، بادامی شکل و تیره رنگ با نگاهی بسیار زیرک دارد و پلک ها برجسته و دور چشم مشکی میباشد. گوشها به شکل قطره میباشد در نوک نازک و در انتها پهن و حالتی خمیده دارد. گونه ها عضله ای و آشکار دارد. بدنی مستطیل شکل با پاهایی کوتاه و پنجه هایی کوچک و گرد دارد. دم در حالت استراحت افتاده و در زمان حرکت به سمت بالا نگهداشته می شود در این نژاد دم کوتاه می شود.

سگ جک راسل

در این نژاد موهای بدن به سه حالت زبر، نرم و خورد شده است.
رنگ اصلی بدن سفید همراه با لکه های مشکی، قهوه ای تیره، حنایی، شاه بلوطی می باشد که باید رنگ مشکی آن بر رنگهای دیگر غالب باشد.سگ جک راسل
بهترین ارتفاع در این نژاد ۲۵ cm تا ۳۰ cm می باشد. سگهایی که ارتفاع آنها ۲۵ cm است وزن شان ۵ kg و سگهایی که ارتفاع شان ۳۰ cm است وزن شان ۶ kg می باشد.
رفتار شناسی: سگی فعال، باهوش، جسور، سرزنده، گوش بزنگ، بی باک، مهربان و کم صدا می باشد.
کارایی:همدم و همنشین. سگی جسور ، سرحال و ستیزه گر است. بسیار نترس ، مراقب و جذاب می باشد. از بازی کردن با عروسک لذت می برد و رابطه بسیار خوبی با کودکان دارد. آموزش دادن به آنها گاهی اوقات دشوار است ، بنابراین به آموزشهای یک مربی با حوصله و با تجربه نیاز دارد.

سگ جک راسل

اگر از سنین پایین اجتماعی نشود می تواند نسبت به سایر افراد بسیار تهاجمی باشد تا حدی که جان خود را در جنگیدن از دست بدهد! شکارچی ماهری می باشد بنابراین نباید او را باسگ کوچک تنها گذاشت. از کندن زمین و پریدن لذت می برد. بطور کلی خصوصیات یک سگ بزرگ را در جثه کوچک دارد و باید به خوبی به او بفهمانید که شما از او قدرتمند ترید و باید از شما اطاعت کند.مشکلات سلامتیرخی از آنها دارای مشکل جابجایی مفصل آرنج هستند. بیماریهای ارثی چشمی ، ناشنوایی و مشکلات لگن نیز قابل ذکر می باشد.شرایط نگهداری

برای نگهداری در آپارتمان مناسب است به شرط آنکه در طول روز به اندازه کافی فعالیت داشته باشد. در داخل خانه بسیار پر جنب وجوش است و یک حیاط متوسط می تواند مکان مناسبی را برای زندگی و بازیش فراهم کند. اگر در داخل خانه نگهداری می شود بهتر است که یک تخت یا خانه مخصوص به خود داشته باشد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ جک راسل

همچنین ببینید

فروش توله های بیگل شکاری

فروش توله های بیگل شکاری

فروش توله های بیگل شکاری فروش توله های بیگل شکاری 2ماهه از مولدین وارداتی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *