سگ داگو آرژانتینو توله و بالغ وارداتی از لهستان و تایلند و کشور اوکراین

سگ داگو آرژانتینو

سگ داگو آرژانتینو

نام دیگر داگو آرژانتینو ، ماستیف آرژانتینی می باشد. همچنین با نام آرژانتینو داگو نامیده می شود. سگی بزرگ جثه و عضلانی است. سگ فروش سگ خرید سگ سینه فراخ و پرعمق می باشد. سر بسیار درشت و گرد می باشد. سگ دارای فک قدرتمند بوده و دندانها به موازات بر روی یکدیگر قرار می گیرند. بینی مشکی رنگ ، چشمها با فاصله معین قرار دارند و معمولاً در رنگهای قهوه ای روشن و تیره و گاهاً رنگی یافت می شود. اطراف چشم مشکی و گاهاً صورتی رنگ است.سگ داگو آرژانتینو

گوشها مثلثی شکل و نیمه افراشته است و معمولاً جراحی می شود سگ سگ فروش سگ خرید سگ تا کاملاً تیز بایستد. دم کلفت و بلند به سمت پایین آویزان است. پوشش خارجی ضخیم سگ فروش سگ خرید سگ ، یک لایه و به رنگ سفید می باشد. گرچه مورد پسند نیست گاهاً لکه های مشکی بر روی سر مشاهده می شود که به آن دسته  گفته می شود.سگ داگو آرژانتینو خرید سگخلق و خوداگو آرژانتینو سگی است باوفا و مناسب جهت نگهبانی از خانه و خانواده.

بازیگوش و مهربان با کودکان. بسیار باهوش و قدرتمند. اگر آموزشی مستمر همراه با رفتاری مهربان داشته باشید سگ می توانید به خوبی آن را آموزش دهید. نژادی است که برای همه کس پیشنهاد نمی شود.سگ فروش سگ بلکه صاحبی نیاز دارد تا به خوبی به او نشان دهد رئیس کیست؟ صاحب او باید با اعتناد به نفس و رفتاری محکم داشته باشد، داگو آرژانتنو به قوانینی نیاز دارد تا از آنها پیروی کند و بایدها و نبایدهایی که برایش وضع شود.

سگ داگو آرژانتینو

زمانی که انسان سگ سگ فروش سگ خرید سگ ی را بر می گزنید ، جزء گروه آن سگ به حساب می آید و این گروه سگ  فروش سگ خرید سگ تنها می تواند یک رهبر داشته باشد. سگ فروش سگ خرید سگ حریم ها مشخص شده اند ، شما و هر انسان دیگری باید مقام بالاتری از سگ فروش سگ خرید سگ داشته باشید. سگ فروش سگ خرید سگ این تنها روشی است فروش سگکه پیرو آن رابطه خوبی بین شما و سگتان برقرار خواهد شد. سگ اگر حس کند که صاحبش بی اراده وضعیت عمل می کند برای تغادل بقای گروهش ، رهبری را به عهده می گیرد ، سگ فروش سگ خرید سگ سرکش می شود و آنگاه است که کنترل او دشوار می گردد.

معمولاً رابطه خوبی با سایر سگها ندارد ، اگر از تولگی با سایر حیوانات بزرگ شود می تواند کنار آنها زندگی کند. سگ فروش سگ خریدسگ این ماستیف سفید باید در سنین پایین اجتماعی شود و تحت آموزش قرار گیرد.سگ فروش سگ خرید سگ داگو آرژانتینومشکلات سلامتیسگ داگو آرژانتینو فروش سگ خرید سگمشکل خاصی گزارش نمی شود. اگر فعالیفروش سگفروش سگ ت بدنی کافی داشته باشد در آپارتمان نیز می تواند زندگی کند.فروش سگ اما یک حیاط متوسط مکان ایده آلی را برایش فراهم می نماید.

به خاطر داشته باشید تا در دمای زیر صفر درجه حتماً باید داخل منزل نگهداری شود.سگ داگو آرژانتینو  فروش سگآراستنسگ داگو آرژانتینوپوشش خارجی ساده و سفید آن جهت آراستن بسیار آسان می باشد وبه برس کشیدن منظم نیاز دارد. فروش سگناخنها را کوتاه کنید.

سگ داگو آرژانتینو

بدن این نژاد بو نمی دهد و ریزش موی متوسط دارد.سگ داگو آرژانتینوتاریخچهسگ داگو آرژانتینو فروش سگ خرید سگدر سال ۱۹۲۰ میلادی در کشور آرژانتین توسط دکر آنتونیو نورِس مارتیناز و برادش پرورش یافت. آنها نژادی می خواستند که علاوه بر یک سگ همراه و خانوادگی بتواند شکارچی و نگهبان ایده آلی نیز باشد. این نژاد از ترکیب نژادهای Great  بوجود آمده است. نتیجه سگی است قدرتمند ، شکارچی ، شجاع و همچنین نگهبانی با استقامت. سگ فروش سگ خرید سگ رنگ سفید چهره خشن او را پر رنگ تر می نماید. متأسفانه در گذشته انگلیسی ها در جنگ سگ از داگو آرژانتینو استفاده می کردند سگ فروش سگ خرید سگ. امروزه نیز در جنوب آمریکا و مکانهای دیگر این عمل ناپسند همچنین ادامه دارد. در انگلستان این نژاد می بایست میکروچیپ گذاری شده ،

سگ فروش سگ خرید سگ تتو داشته باشد. اجازه صادرات و واردات ندارد. در مکانهای عمومی می باید پوزه بند داشته باشد و صاحب این سگ باید بالای ۱۶ سال سن و دارای بیمه باشد. سگ فروش سگ خرید سگ البته هیچ سگی ذاتاً بد نیست و تنها اوامر و تربیت صاحبش را اجرا می کند.سگ داگو آرژانتینو

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ داگو آرژانتینو

همچنین ببینید

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *