سگ هاوانس سرگرم کننده ، خوشحال ، مهربان و خونگرم می باشند بسیار بادقت

سگ هاوانس

سگ های این نژاد سگ هایی بازیگوش ، سرگرم کننده ، خوشحال ، مهربان و خونگرم می باشند .آن ها بسیار بادقت هستند .
معمولا یک جای بلند در خانه را انتخاب کرده و از آنجا مراقب اعمال شما می شوند .سگ هاوانس  آن ها عاشق انجام کارهای عجیب و انجام حقه های مختلف به منظور نشان دادن خودشان می باشند .دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند . و به صاحبان خوب بسیار علاقه مند و وابسته می باشند .

به همین علت به مصاحبت و هم نشینی انسان ها نیازمند هستند . و نمی توانند به مدت طولانی تنها بمانند . برخوردهای آن ها بسیار مهربان و دوستانه بوده و با مهمانان با احترام بر خورد می کنند .سگ های این نژاد نگهبانان خوبی هستند به این علت که به محض مشاهده ی غریبه شروع به پارس کردن می کنند .

سگ هاوانس

و بعد از پارس کردن به سرعت به شما نگاه می کنند تا با اشاره ی شما پارس خود را قطع کرده و برای دوست شدن به نزدیک شخص غریبه بروند . با سگ ها ، گربه ها و دیگر حیوانات خانگی رفتار خوبی دارند . آن ها از قدرت تربیت پذیری بالایی برخوردار هستند . دو ها دوست دارند در داخل خانه بازی کنند و در داخل خانه بسیار اکتیو و بازیگوش هستند .

ازی با جغجغه ها بروی فرش از بازی های مورد علاقه ی آن هاست . اگرچه آن ها در محیط بیرون خانه کمتر اکتیو بوده , مانند سگ های دیگر به پیاده روی کردن و بازی های پر شور و نشاط در محیط آزاد بیرون احتیاج دارند .آن ها کودکان را بسیار دوست دارند و با کودکان نیز بسیار بازیگوش و خوش برخورد هستند . اگر شما به تمیزی اهمیت زیادی می دهید و وسواسی هستید این نژآد سگ مناسبی برای شماست به دلیل اینکه آن ها عملا کثیفی ایجاد نمی کنند .ارتفاع هاوانیز ها تا شانه ها به ۸ الی ۱۱اینچ می رسد .

سگ هاوانس

و وزن آنها معمولا بین ۷ الی ۱۳ پوند می باشد .آن ها دارای پوشش دو لایه ای بلندی می باشد که قسمت درونی موج دار و نرم است و قسمت بیرونی مقداری زخیم تر و اما همچنان نرم برای لمس کردن می باشد که پوشش آن ها می تواند هر رنگی از قبیل سفید ، خاکستری ، مشکی ، قهوه ای ، طلایی و یا مخلوطی از چند رنگ باشد .موها و پوشش داخلی حیوان : آن ها گهگاه نیاز به شانه زدن و یا برس کشیدن پیدا می کنند . قسمت بیرونی : باید هروز به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه شانه و یا برس زده شود تا از گره خوردن جلوگیری گردد و آراسته و مرتب باقی بماند .

سگ هاوانیز از نژادهای بومی کشور کوبا بوده و جز سگ های ملی این کشور می باشد . به احتمال قوی این سگ توسط مستعمره نشینان اسپانیایی در قرن ۱۶ وارد این کشور شد .و توسط نخبگان و ثروتمندان کشور کوبا به تصویب رسید . به دنبال انقلاب کوبا در سال ۱۹۵۹ ، تبعید شدگان فراری سگ هاوانیز را به کشور آمریکا برده و از ۱۱ سگ هاوانیز برای افزایش سگ های این نژاد در آمریکا استفاده شد .و به مرور زمان نسل این نژاد در کل جهان در حال افزایش است.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ هاوانس

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *