سگ پاپیلون سگی بسیار زیباوجذاب است واغلب به عنوان یک حیوان خانگی

سگ پاپیلون

میلادی تبدیل شد.سگی بسیار زیباوجذاب است واغلب به عنوان یک حیوان خانگی در منازل نگهداری میشود.    مشخصات ظاهری:بدنی دارای استخوان بندی مناسبی بودهموها و شکل سر و دمش بسیار جذاب و قابل توجه است.گوشها راست و سیاه بودهوناحیه مرکزی سروبینی سفیدرنگ است.از این روظاهری شبیه بالهای باز شده یک پروانه را ایجادمیکند ونام این حیوان نیز به همین دلیل انتخاب شده است. سگ پاپیلون

متوسط قداین حیوان۲۰تا۲۸سانتی متر و وزن آن ۲تا۳کیلوگرم میباشد.بدن پوشیده از موهایی زیباوفریبنده و بلندوابریشمی است که رنگ آن اغلب سفیدبا لکه های سیاه یا قهوه ای تیره میباشد.فالن نوع دیگر پروانه در زبان فرانسه است که نمونه دیگری مشابه سگ پاپیلون میباشد.این حیوان گوشهایش به هنگام استراحت مثل فالن پروانه ای تا میشود.

خصوصیات اخلاقی:سگی بشاش-خون گرم-باهوش و تربیت پذیر بوده و به حمایت شبه سگ پاپیلون سگ پروانه ای هم میگویند.این حیوان از ترکیب نژادهای مختلف سگهای اسپانیایی بوجود آمده و بعدها به سگ داخل آستین بانوان درباری در قرن۱دید صاحب خود نیازمنداست.درواقع حیوانی بسیار حرف گوش کن و هوشیار بوده وبرای صاحب خود حامی خوبی به حساب می آید.

سگ پاپیلون

به رسیدگی روزانه نیازدارد.متوسط طول عمر این حیوان ۱۳تا۱۵ سال میباشد.

 

download (19)download (18) download (17) download (16)

سگ پاپیلون

گاهی اوقات پاپیلون را به اسم سگ پروانه ای می خوانند چرا که گوشهایش به بال های پروانه شباهت دارد. نژادی باهوش ، پر محبت و بازیگوش است و زرنگ تر از آن چیزی است که از ظاهرش به نظرمی رسد علاقه زیادی به بازی کردن بیرون از خانه دارد. سگی آرام ، سرزنده و جذاب است.

سر وصدا ندارد و آموزش های کوچک را به راحتی فرا می گیرد. این نژاد به خوبی با بزرگترها کنار می آید اما برای کودکان پیشنهاد نمی شود اگر از تولگی با گربه بزرگ شود میانه خوبی با آن خواهد داشت اما بعضی از پاپیلون ها نسبت به سگهای دیگر عصبی و تهاجمی برخورد می کنند.

مشکلات سلامتی

گاهی اوقات دچار مشکل در کشکک پا می شوند همچنین انحراف در پاهای عقبی شایع است که با جراحی قابل درمان می باشد ، نرمی استخوان نیز قابل ذکر است.

سگ پاپیلون

شرایط نگهداری

این نژادغالبا برای نگهداری در آپارتمان مناسب نمی باشد. بدلیل داشتن غریزه قوی در دفاع از قلمرواش کوچکترین صدا در اطراف می تواند موجب پارس کردن شدید او و آزار همسایه ها و صاحبش را سبب شود.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ پاپیلون

همچنین ببینید

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل فروش دوبرمن پنیچر اصیل واکسینه شده تربیت شده و دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *