سگ گریت دین سگ گارد و محافظ و سگ نگهبان

سگ گریت دین

ـ اصلیت : آلمان فروش سگ

ـ قد : نرها = حداقل ۸۰ cm [ از زمین تا جدوگاه(سر کتف)] سگ

ماده ها= حداقل ۷۲ cmسگ

ـ وزن: در حدود ۶۰ kg به بالا ( وزن این سگ بیشتر از ۱۰۰ kg هم مشاهده شده)سگ

ـ رنگها: سیاه(black) . آبی فولادی(blue) . ابلق(harlequin) . زرد(fawn) .سگ

زرد ببری(brindle) . [ ابلق سربی(merle) . سفید(white) . سیاه و سفید(mantle)]سگ

در تمام انواع این نژاد پوشش بدن’ کوتاه’ نرم’ چسبنده و درخشان می باشد سگ به طور متوسط ۱۰ سال عمر میکندجانور شنا سان اعتقاد دارند کسگ گریت دین ه اجداداصلی میباشنسگ د وبرخی Old English Mastiff را در این رابطه معتبر تر میدانند.اصلاح نژاد گریت دین در اواخر قرن نوزدهم ابتدا در المان وسپس در انگلیس و امریکا گسترش یافتنژادی ارام مهربان بازیگوش با محبت و مهربان با کودکان می باشد.پارس نمیکند مگر در شرایط خاص .

سگ گریت دین

همیشه دوست دارد در کنار مردم باشد سگی مسئول باوفا وشجاعگریت دین نژاد آرام ، مهربان ، شیرین و با محبت است. سگبازیگوش و مهربان با کودکان. همه را دوست دارد و ترجیح می دهد که همیشه در اطراف مردم باشد. پارس نمی کند مگر در شرایط خاص. سگی مسئول ، باوفا و شجاع است. سگبدلیل جثه بزرگی که دارد فروش سگ باید از سنین پایین تر مورد آموزشهای لازم قرار گیرد تا بیاموزد که خود را به انسانها خصوصاً کودکان تکیه ندهد.

معمولاً نرها با هم جنس خود کنار نمی آید سگاما اگر از دوران تولگی با سگهای دیگر بزرگ شود می تواند فروش سگ به راحتی با آنها کنار آید.سگ آموزش دادن به آنها می تواند گاهی اوقات مشکل و دشوار گردد.این نژاد عمر کوتاهی دارد. در هنگام خرید باید از سلامت و بهداشت محیطی که توله ها در آن پرورش یافته اند اطمینان حاصل کرد. از جمله بیماریها می توان به مشکلات لگن ، بیماریهای خونی ، تومار، بیماری قلبی وعفونت دم اشاره کرد.

سگ گریت دین

سگمی توان این نژاد را در آپارتمان نگهداری کرد به شرط آنکه اجازه فعالیت بدنی کافی در طول روز به آن داده شود.سگ گریت دین اصولاً یک حیاط بزرگ می تواند مکان فروش سگمناسبی را برای زندگی آن فراهم نماید. فروش سگگریت دین به فعالیت زیاد نیاز دارد. فروش سگحداقل فعالیت بدنی برای آن در طول روز پیاده روی های طولانی استموی کوتاه آن برای آراستن مناسب می باشد. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد. برس زدن روزانه کافی است. از آنجایی که شستن این سگ غول پیکر دشوار می باشد ،

بنابر این می توان او را فقط در مواقع ضروری استحمام کرد. ناخن هایش را بطور منظم کوتاه کنیدسگ .نام این نژاد در زبان انگلیسی ترجمه ایست از لغت قدیمی فرانسوی Grand Danois به معنی دانمارکی بزرگسگ. البته هیچ دلیل قابل قبولی برای ارتباط بین این نژاد و دانمارک وجود ندارد.

به اعتقاد برخی از محققین در مقبره های مصریان سه هزار سال قبل از میلاد تصاویر سگهایی سگ گریت دین وجود دارد که بسیار شبیه به گریت دین است. سگ جانور شناسان عقیده دارند که نژاد Irish Wolfhound اجداد اصلی گریت دین می باشند و برخی Old English Mastiff را در این رابطه معتبر تر می دانند.سگ اصلاح نژاد گریت دین از اواخر قرن نوزدهم ابتدا در آلمان و سپس در انگلیس و آمریکا گسترش یافت.سگ فروش سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ گریت دین

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *