فروش توله‌های 40 روزه قفقازی

فروش توله‌های 40 روزه قفقازی

فروش توله‌های 40 روزه قفقازی (کوکیژن آوچارکا) انگل زدایی و دوگانه خورده دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها میباشند فقط 4قلاده توله ماده موجود است جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره قفقازی 

سگ قفقازی یک سگ گله آسیایی است و همان‌طور که از اسمش پیداست متعلق به شمال قفقاز، گرجستان، ارمنستان و آذربایجان می‌باشد. زادگاه اصلی این سگ کشور گرجستان است. این سگ در روسیه به گرگ کش معروف است.

نژاد کوکیژین آوچارکا بسیار تنومند و قوی هیکل می باشد و دارای موهای پر پشت که کل اندام قفقازی را پوشانده است و بعنوان عایق عمل میکند و این پوشش این سگ را برای زندگی در مناطق سرد و کوهستانی مناسب کرده است. به طور رایج برای نگهداری از گله ها از این سگ استفاده می‌شده است. اگر از تولگی به خوبی تحت آموزش قرار نگیرد می تواند به سگی خطرناک و آسیب رسان خصوصاً در مقابل افراد غریبه ، تبدیل شود. بسیار باهوش ، هشیار ، قدرتمند و سر سخت. افراد ناشناس را به هیچ عنوان نمی پذیرد و روحیه بسیار تهاجمی دارد. بهتر این هیچوقت با کودکان تنها نمانند. در انواع رنگهای طوسی ، قهوه ای ، سرخ ، ببری و سفید یافت می شود.

فروش توله‌های 40 روزه قفقازی

 

وزن و قد و طول عمر

میانگین وزن در این نژاد بین ۴۵ تا ۷۰ کیلوگرم می باشد و گاهی تا ۹۰ و ۱۰۰ کیلو نیز می‌رسد. قد قفقازی نر بین ۶۸ تا ۱۰۰ سانتیمتر متغیر است و قد ماده ها بین ۶۴ تا ۷۰ سانتیمتر متغیر می باشد. محدوده طول عمر قفقازی بین ۱۰ تا ۱۴ سال است.

شرایط نگهداری

به فضای زیادی نیاز دارد و جهت نگهداری در آپارتمان  اصلا توصیه نمیشود ، حد اقل باید یک حیاط بزرگ داشته باشید که محل مناسبی برای زندگی نژاد کوکیژین آوچارکا می باشد. پوشش خارجی و ضخیم به او کمک می کند تا به سادگی در سرما خارج از منزل زندگی کند.

فعالیت کوکیژین آوچارکا

از آنجا که یک سگ چوپان است و پر انرژی ، پیاده روی های روزانه و طولانی مدت پیشنهاد می شود. به خاطر داشته باشید که هرگز در هنگام پیاده روی سگ نباید جلوتر از صاحب راه برود چرا که در ذهن او فرمانده کسی است که جلوتر قدم بر می دارد.

آراستن

سگهای مو بلند نیاز به برس کشیدن ، آراستن و توجه جهت جلوگیری از گره خوردن موها دارند. سگهای مو کوتاه به آراستن کمتری نیاز دارند. پس برس کشیدن منظم برای آنان نیز پیشنهاد می گردد.

تگ های مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ قفقازی اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد قفقازی
 21. فروش توله‌های 40 روزه قفقازی

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *