فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی

فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی

فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی 35 روزه و 47 روزه انگل زدایی و واکسینه شده و دارای شناسنامه بهداشتی غذا خور آماده فروش و ارسال به شهرستانها میباشند.جهت سفارش و خرید حضوری با شماره تلفن های 02126320228 و تماس بگیرین02126320248

مشخصات

هاسکی سگی قدرتمند و کاری می‌باشد. در همه رنگها از سیاه یکدست تا سفید یافت می‌شود. معمولاً بصورت دو رنگ سیاه وسفید، طوسی و سفید، قرمز و سفید و نارنجی و سفید یافت می‌شود. نمونه چشم آبی آن از اصالت بیشتری و استاندارد بیشتری و قیمت بیشتری برخوردار است.

اخلاقیات

سگی آرام و بازیگوش می‌باشد. به اعضای خانواده‌ای که در آن بزرگ می‌شود بسیار علاقه‌مند است. باهوش، اجتماعی و با محبت می‌باشد. اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سگ سر براه و مطیعی می‌باشد.

رابطه خوبی با کودکان دارد. بسیار کم واق واق می‌کند بنابراین دیدبان خوبی نمی‌باشد. استعداد خوبی در آموختن دارد اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد چرا که هاسکی می‌تواند گاهی اوقات لجباز شود. اگر بیکار بماند خیلی زود حوصله اش سر می‌رود. از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می‌کنید حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید.

به غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد. اگر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد سگی واقعاً بازیگوش که با زور میتوان ان را آموزش داد. این سگ اپارتمانی میباشد. و باید اورا برای پیاده روی 2ساعته به بیرون ببرید تا انرژیش خالی شود وگرنه اگر بیرون بروید و انرژی سگ پر باشد خانه را ویران میکند.در ضمن به جویدن اشیا در سن تولگی علاقه زیادی دارد پس احتیاط کنید.

فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی

وزن و قد

وزن در نرها: ۲۷ تا ۳۰ کیلوگرم، در ماده‌ها: ۱۶ تا ۲۲ کیلوگرم  قد در نرها: ۵۳ تا ۶۰ سانتی‌متر، در ماده‌ها: ۵۱ تا ۵۶ سانتی‌متر

طول عمر

حدودا ۱۲ تا ۱۵ سال

شرایط نگهداری

در فصول گرم سال باید برای نگهداری از آنان از سایبان و یا در صورت لزوم از کولر استفاده کرد.

فعالیت بدنی

به فعالیت بدنی زیادی نیاز دارد اما نباید او را در هوای گرم به انجام ورزشهای سخت وادار نمود. یک حیاط بزرگ با نرده یا دیوارهای بلند پیشنهاد می‌شود. توجه کنید تا نرده‌ها از زیر نیز بلند و محکم باشند چرا که هاسکی علاقه زیادی به کندن زمین دارد.

فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی

آراستن

به جز در فصول ریزش مو به آراستن زیادی نیاز ندارد (دوبار در سال ریزش مو دارد). برس کشیدن با شانه آهنی پیشنهاد می‌شود.

تگ های مهم

  1. فروش سگ نژاد سیبرین هاسکی
  2. قیمت سگ هاسکی
  3. فروش ویژه سگ
  4. فروش سگ های اصیل
  5. فروش سگ های وارداتی
  6. فروش ویژه توله سگ
  7. قیمت توله سگ
  8. سگ های اصیل

 

مطالب مرتبط:

فروش ویژه سیبرین هاسکی

خرید سگ هاسکی

فروش سگ توله های سیبرین هاسکی گلد ازمولدین وارداتی از بلاروس

فروش سگ توله هاسکی سفید یکدست مو بلند و زیبا از مولدین فوق العاده اصیل

کلمات کلیدی

فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی ، فروش توله سگ نژاد سیبرین هاسکی

 

همچنین ببینید

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل فروش سگ بیگل اصیل دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *