فروش توله سگ کین کرسو

فروش توله سگ کین کرسو

فروش توله سگ کین کرسو انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال زمینی و هوائی به شهرستانها می باشد. برای خرید با شماره 09127111030  تماس بگیرید.

نژاد کین کرسو

نام نژادی از سگ‌های اهلی ایتالیا است که نام آن از ترکیب دو واژه ایتالیایی کین (به معنی سگ) و کورسو (به معنی حیاط یا گارد) گرفته شده که همچنین به عنوان نژاد ماستیف ایتالیایی شناخته می‌شود.  کین کرسو به صاحبی با تجربه نیاز دارد تا بداند چگونه او را مطیع و فرمانبردار پرورش دهد. در صورتی که در تولگی به خوبی اجتماعی نشود و یا خود را در مقام بالاتر از انسان بداند می تواند نسبت به افرار ناآشنا و سایر سگها رفتاری تهاجمی داشته باشد. سگهایی مدافع اما آرامند. کین کرسو دارای خلق و خویی ثابت است که او را تبدیل به دیدبان و نگهبانی فوق العاده می کند. کین کرسو سگ جنگ نسیت و صدها سال به عنوان سگ کار پرورش یافته است.

وزن و قد و طول عمر 

وزن در نرها بین 45 تا 50 کیلوگرم و در ماده ها بین 40 تا 45 کیلوگرم می باشد. قد در نرها بین 64 تا 68 سانتیمتر و در ماده ها بین 60 تا 64 سانتیمتر می باشد. طول عمر کین کرسو بین 10 تا 12 سال  می باشد.

شرایط نگهداری

شرط نگهداری این نژاد در آپارتمان این است که به خوبی در طول روز فعالیت داشته باشد. اگر بیرون از منزل نگهداری می شود باید سایه بانی در اختیار داشته باشد. کین کرسو به آراستن زیادی نیاز ندارد. هر از گاهی برس کشیدن جهت خارج کردن موهای مرده توصیه می شود. این نژاد ریزش موی کمی دارد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ 
 4. خرید و فروش سگ 
 5. ویژگی سگها 
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی 
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ  
 10. پکیج های آموزشی 
 11. تشخیص بیماری سگها 
 12. فروش مواد غذایی سگ 
 13. اکسسوری سگ 
 14. لوازم مورد نیاز سگ 
 15. فروش سگ کین کرسو

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *