فروش توله های سگ دالمیشن فوق العاده اصیل از مولدین وارداتی از کشور لهستان

فروش توله های سگ دالمیشن

فروش سگ توله های دالمیشن اصیل از پدر و مادر اصیل وارداتی دو ماهه واکسینه وانگل زدایی شده سفید مشکی خال اورجینال بسیار سرحال و بازیگوش آماده فروش میباشدبدن دالمیشن به طرز ویژه ای خالدار ، باوقار ، قوی ، عضلانی ، فعال و از لحاظ رفتاری بدون خجالت و هوشیار است. تحمل بدنی او زیاد است و دارای سرعت قابل توجهی می باشد- فروش توله های سگ دالمیشن

خرید سگ فروش سگ

خرید سگ  فروش سگ

فروش توله های سگ دالمیشن خرید سگ فروش سگ

خرید سگ  فروش سگ

فروش توله های سگ دالمیشن سگ دالمیشن . دارای طول مناسب و فاقد پوست شل است. بالای جمجمه پهن است و دارای یک شیار کم عمق می باشد. دم در امتداد خط پشت قرار دارد و نباید فروش توله های سگ دالمیشن خیلی پایین قرار گیرد سگفروش سگ  خرید سگ و حات فر خورده ندارد. مخرید سگ وها کوتاه ، متراکم و نرم است. رنگ آن سفید است و لکه های بدن سیاه یا جگری رنگ هستند. معمولاً لکه های موجود بر سر سگفروش سگ خرید سگ ، پاها و دم کوچکتر از لکه های بدن می باشنددالمیشن برای شکار و دویدن در کنار اسب سواران پرورش یافته است.

خرید سگ فروش سگ

خرید سگ  فروش سگ

خرید سگ بازیگوش سگفروش سگ، خرید سگ شاد و بسیار باوقارمی باشد و به همراهی و دوستی با انسانها نیاز دارد. عدم فعالیت بدنی کافی در روز او را به یک حیوان عصبی ، کلافه و ناراحت تبدیل میکند.

خرید سگ فروش سگ

فروش توله های سگ دالمیشن

علاقه دارد تا تمامی اوقات را در کنار صاحبش بگذراند و به همین سبب برای نگهداری در حیاط و بصورت تنها مناسب نمی باشد. سگفروش سگ خرید سگ حافظه بسیار قوی دارد و خاطراتش را تا سالهای زیادی به یاد می آورد. سگفروش سگ  خرید سگ به دویدن و بازی کردن علاقه زیادی دارد.سگفروش سگ  خرید سگ معمولاً باسایر حیوانات به خوبی کنار می آید اما گاهی اوقات نسبت به سایر سگها و همچنین نرها نسبت به یکدیگر حالت تهاجمی دارند. سگفروش سگ خرید سگمی توان آنها را بعنوان سگ نگهبان تربیت کرد.

خرید سگ فروش سگ

دیدبان خوبی می باشد. تعداد توله ها در این نژاد زیاد است و گاهی به پانزده عدد نیز می رسدناشنوایی در ۱۰-۱۲ درصد از توله ها وجود دارد و باید قبل از خرید به این نکته توجه کرد که بهترین سن برای آزمایش آن شش هفتگی می باشد. فروش توله های سگ دالمیشنسگفروش سگ توله های ناشنوا معمولاً برای آموزش مشکل دارند و رفتاری عصبی و ترسو پیدا می کنند.

خرید سگ  فروش سگ

فروش توله های سگ دالمیشن

خرید سگ  فروش سگ

بیماری سنگ کلیه و حساسیت پوستی نیز قابل ذکر می باشد. میران اسید اوره (Uric Acid) در این نژاد بیش از سایر نژادها دیده می شود بنابراین بهتر است سگفروش سگ خرید سگ در تغذیه آنها از میزان پروتئین کمتری بهره گرفت.سگفروش سگ خرید سگبرای نگهداری در آپاتمان پیشنهاد نمی شود مگر آنکه در روز به او اجازه دویدن و فعالیت بدنی کافی داده شودسگفروش سگ  خرید سگ . در داخل خانه جنب و جوش زیادی دارد و یک حیاط متوسط محل مناسبی برایش می باشد. این نژاد نباید در فصل سرما خارج از خانه نگهداری شود.

خرید سگ  فروش سگ

وبه سرما بسیار حساس میباشددالمیشن دوبار در سال ریزش موی فصلی دارد. این نژاد بسیار تمیز است فروش توله های سگ دالمیشن و برس کشیدن منظم و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود.سگفروش سگ خرید سگ 

خرید سگ  فروش سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها

  خرید سگ فروش سگ

 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش توله های سگ دالمیشن

همچنین ببینید

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن آموزش سگ دوبرمن برای تربیت های اولیه فقط چند کار ساده انجام دهید. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *