فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ 2ماهه وارداتی از لهستان انگل زدایی و دوگانه خورده دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها میباشند. فقط 4قلاده توله ماده موجود است جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.فروش توله های سگ نژاد بولداگ

مختصری درباره بولداگ

بولداگ ( Bulldog)  اندازه متوسط دارد. معمولاً آن را با نام بولداگ انگلیسی یا بولداگ بریتیشی‌ میشناسند.  بولداگ سگی با عضلات سنگین و چهره‌ای پر چین و چروک است. بولداگ دارای جثه کوچک اما پهن و عضلانی و سری بزرگ می باشد. پوست صورت افتاده و آویزان است. دمی کوتاه دارد و در رنگهای متنوعی اعم از قرمز ، سفید ، قهوه ای و یا چند رنگ یافت می شود.

گرچه بولداگ ظاهری ترسناک دارد اما در حقیقت این نژاد از جمله سگهای آرام می باشد. بولداگ سگی استقلال طلب و مهربان است. نسبت به کودکان آرام است و به شجاعت و استعداد خوبش در نگهبانی معروف می باشد. برای خوشحال کردن این سگ باید توجه و محبت زیادی به او نشان داد. بولداگ می تواند گاهی اوقات حالت سلطه گر داشته باشد.

بنابراین به صاحبی نیاز دارد که بتواند قدرت خود را به این سگ نشان دهد. وقتی بولداگ ها جوان هستند انرژی زیادی دارند که این انرژی با گذشت زمان کاهش می یابد. صدای خر و پف آنها بلند است. به همین دلیل بهتر است بولداگ را داخل اتاق خواب خود نخوابانید.

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

وزن و قد و شرایط نگهداری

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد. غالباً در داخل خانه آرام است و نیازی به حیاط ندارد. نسبت به سرما و گرمای شدید بسیار حساس است. پس حتما توجه لازم را انجام دهید. وزن در نرها بین ۲۴ تا ۲۵ کیلوگرم و در ماده ها بین ۲۲ تا ۲۳ کیلوگرم می باشد. قد در نرها و ماده ها بین ۳۱ تا ۴۰ سانتیمتر می باشد. فروش سگ خرید سگ 

فعالیت بدنی و طول عمر

بولداگ های بزرگسال گاهی اوقات هیچ تمایلی به فعالیت بدنی ندارند. حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی هستند.

به هر حال مقداری فعالیت روزانه می تواند به سلامتی بولداگ کمک کرده و مانع از چاق شدنشان شود.

طول عمر میانگین ۸ سال است. خرید سگ

آراستن بولداگ

موهای کوتاه و صاف بولداگ برای آراستن آسان می باشد. برس کشیدن و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود. صورت ، گوشه چشمها و ما بین چین خوردگی های پوست را باید روزانه با یک دستمال نمدار تمیز کرد. ریزش مو در این نژاد خیلی زیاد نیست.

تگ های مهم

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. فروش ویژه بولداگ
 4. سگ بولداگ
 5. خرید و فروش سگ
 6. فروش سگ
 7. سگ
 8. توله سگ
 9. توله سگ شناسنامه دار
 10. پکیج آموزش سگ
 11. خرید نژاد اصیل سگ
 12. توله بولداگ

 

 

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *