فروش توله های سگ نژاد دوبرمن

فروش توله های سگ نژاد دوبرمن

فروش توله های سگ نژاد دوبرمن از مولدین وارداتی از لهستان توله های 43 روزه و 50 روزه انگل زدایی و واکسینه شده و دارای شناسنامه بهداشتی جهت سفارش ارسال و خرید با شماره های 09127111030 یا 02126320228 تماس بگیرید.

دوبرمن پینچر (به انگلیسی: Doberman Pinscher) که به اختصار دوبرمن هم گفته می‌شود یکی از معروف‌ترین سگ‌های پرورش یافته به ‌دست انسان است و به تیزهوشی و هوشیاری شناخته شده‌ است، اغلب به عنوان سگ گارد یا سگ پلیس استفاده می‌شود. این سگ در سال ۱۸۹۰ توسط کارل فردریش لوئیس دوبرمن پرورش یافت.

سگ دوبرمن پینچر Doberman Pinscher  یکی از پرطرفدارترین نژادهای دست‌آموز سگ است و بسیار پرانرژی، هوشیار، بی‌باک، مطیع و مشکوک به غریبه‌ها اما با صاحب خود بامحبت، فرمانبردار و وفادار است. دوبرمن‌ها دیده‌بان و نگهبان خارق‌العاده‌ای هستند. همچنین در بسیاری از کشورها به دلیل وظایف اجتماعی که برعهده دارند یکی از شناخته شده‌ترین نژادهای سگ هستند. دوبرمن‌ها توانایی و استعداد خوبی در انجام اموری از جمله ردیابی، دیده‌بانی، نگهبانی، امور پلیسی، امور نظامی، جستجو و نجات، کار درمانی و رقابت‌های فرمانپذیری و محافظت را دارا هستند.

 

فروش توله های سگ نژاد دوبرمن

 

ظاهر

دوبرمن دارای بدنی متوسط با ساختار بدنی قوی و عضلانی با خطوطی زیبا و خوش نقش در بدن و ظاهری مغرورانه. این نژاد در ابتدا به عنوان سگ محافظت پرورش داده میشد؛ بنابراین نرها باید بدنی عضلانی و قوی داشته باشند. ماده‌ها لاغرتر هستند اما نباید دوکی شکل باشند.فروش توله های سگ نژاد دوبرمن

اندازه و وزن

دوبرمن سگی با اندازه‌ی بزرگ است؛ که قد آن در نرها ۶۶ تا ۷۲ سانتیمتر و در ماده‌ها ۶۱ تا ۶۸ سانتیمتر است. به طور معمول وزن در نرها بین ۳۴ تا ۴۵ کیلوگرم و در ماده‌ها بین ۲۷ تا ۴۱ کیلوگرم هست.

هوش

اگرچه روش‌های محاسبه‌ی هوش سگ‌ها متفاوت است و اغلب نتیجه‌های مختلفی به ‌دست می‌آید اما در بسیاری از مطالعاتی که پیرامون سگ‌ها در مواردی همچون تربیت‌پذیری، فرمان‌برداری، هوش، روابط اجتماعی و … انجام می‌شود، دوبرمن رتبه‌های بالا را به خود اختصاص داده ‌است.

گوش‌ها

دوبرمن پینچر به طور طبیعی گوش‌های افتاده دارد اما معمولاً گوش‌ها مانند دم تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند تا برای جهت یابی و انجام وظیفه به عنوان سگ گارد آماده باشد. این کار مانند جراحی دم در برخی کشورها غیرقانونی است.

دم

دم دوبرمن به طور طبیعی نسبتاً بلند است اما صاحبان این سگ دمشان را با جراحی کوتاه می‌کنند، که این عمل به فاصله‌ی چند روز بعد از تولد (عموماً ۲ تا ۷ روزگی) انجام می‌شود. این عمل قرن‌هاست که انجام می‌شود و حتی مربوط به قبل از به وجود آمدن دوبرمن به عنوان یک نژاد است. کوتاه کردن دم به این دلیل است که دم مانع کار حیوان نشود.

 

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. فروش سگ دوبرمن
 12. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 13. خرید سگ فروش سگ
 14. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش توله های سگ نژاد دوبرمن ، فروش توله های سگ نژاد دوبرمن

 

مطالب مرتبط:

فروش ویژه سگ دوبرمن

جلوگیری از پارس سگ هنگام تنهایی در منزل

9 اشتباه رایج در آموزش سگ

دانستنی های جالب سگ ها

همچنین ببینید

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل فروش سگ بیگل اصیل دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *