فروش توله های سگ نژاد روتوایلر

فروش توله های سگ نژاد روتوایلر

فروش توله های سگ نژاد روتوایلر از مولدین قهرمان وارداتی از لهستان 70 روزه 40 روزه و 35 روزه انگل زدایی وواکسینه شده دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده جهت خرید و ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها جهت سفارش و خرید با شماره های 09127111030 و 09129414104 آقای اصغری تماس بگیرید.

مختصری در مورد نژاد روتوایلر

روتوایلر (به آلمانی: Rottweiler) از انواع گونه‌های سگهای نگهبان می‌باشد. در گذشته این سگ جهت محافظت از احشام توسط گله دارها مورد استفاده قرار می‌گرفت. بعدها صفات پسندیده این سگ آن را به عنوان سگ نگهبان خوبی مطرح کرد. این سگ همیشه آماده دفاع از صاحبش می‌باشد.

این سگ دارای گردنی قوی، سری پهن، گوش‌هایی کوچک و پو ششی به رنگ سیاه و خرمایی می‌باشد. این سگ نجابت و هنرمندی را توأم داراست. دم، کوتاه و افقی است و اگر دمش بلند باشد باید کوتاه شود. خیلی وقت شناس است و زمان انجام وظیفه و ترک خدمت را بخوبی تشخیص می‌دهد. با اینکه ذاتاً خشن نیست ولی در عین حال در مقابل دشمن خطرناک است. اطفال کوچک را دوست دارد. حافظه‌ای قوی دارد و آموخته‌هایش را هیچ‌گاه از یاد نمی‌برد. زندگی صمیمی را دوست دارد و با وجود سنگینی وزنش حرکات سریعی دارد. منشأ این سگ محلی در آلمان است به نام روت ویل که نام گذاری این نژاد هم از آن گرفته شده است. روتوایلر هرگز بی دلیل نسبت به افراد خشمگین نمی شود.

فروش توله های سگ نژاد روتوایلر

قد و وزن

قد سگ نر ۶۰ تا ۶۸ سانتی‌متر و قد سگ ماده ۵۵ تا ۶۵ سانتی‌متر می‌باشد. وزن نرها بین ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم است و در ماده ها بین ۳۵ تا ۴۸ کیلوگرم است.

طول عمر

طول عمر این نژاد بین ۸ تا ۱۰ سال است.

تغذیه و آراستن

به تغذیه این نژاد باید اهمیت زیادی قائل شد با تغذیه مناسب ، رژیم غذایی خوب و پیاده روی مانع از اضافه وزن روتوایلر شوید. برس زدن روزانه، حمام منظم و طبق برنامه و تمیز کردن پوست و گوش حیوان را در برنامه ریزی خود بگنجانید تا سلامت روتوایلر را تضمین شده داشته باشید.

 تگ های مهم

  1. فروش توله های سگ نژاد روتوایلر
  2. قیمت توله روتوایلر
  3. فروش سگ
  4. سگ های اصیل
  5. قیمت توله سگ
  6. فروش ویژه توله سگ
  7. فروش ویژه سگ
  8. قیمت سگ روتوایلر

مطالب مرتبط:

فروش ویژه روتوایلر

فروش سگ توله های روتوایلر چهل روزه و شصد و پنج روزه فوق العاده اصیل

فروش سگ توله های روتوایلر دو ماهه از مولدین کم نظیر وارداتی از لهستان

فروش سگ توله های روتوایلر اصیل از مولدین فوق العاده وارداتی بسیار بسیار اصیل

کلمات کلیدی

فروش توله های سگ نژاد روتوایلر ، فروش توله های سگ نژاد روتوایلر

 

همچنین ببینید

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل فروش سگ بیگل اصیل دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *