فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

فروش توله های سگ نژاد چاوچاو نر و ماده 40 روز انگل زدایی و واکسینه شده از مولدین وارداتی دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده تحویل جهت سفارش با شماره 09127111030 آقای اصغری تماس بگیرید.

مختصری در مورد چاوچاو

چاو چاو  یا به اختصار چو (به انگلیسی: Chow Chow) یک نژاد سگ اشرافی است که منشأ آن را چین شمالی می‌دانند؛ یکی از دلایل معروف بودن این نژاد زبان ارغوانی و پاهای عقبی صاف اوست که باعث زیبائی دو چندان این نژاد می‌شود. همچنین در قسمت پشت سر دارای یال می‌باشد که به آن چهره ای شیر مانند می‌بخشد. به همین جهت در گذشته مورد توجه امپراطوران چین بوده است.  ‬چاو چاو‭  ‬نژاد‭ ‬تک‭ ‬و‭ ‬بسیار‭ ‬قدیمی‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬جزو‭ ‬اولین‭ ‬گروه‌های‭ ‬جدا‭ ‬شده‭ ‬از‭ ‬گرگ‌هاست.

 فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

ویژگی های قابل توجه چاوچاو

پاهای عقبی چاوچاو صاف است. پوشش بسیار متراکمی دارد.  چاوچاو زبان ارغوانی-سیاه رنگی دارد.  سگی بسیار تنومند است. چاوچاو با داشتن درک بالا غریبه ها را به خوبی می شناسد و به همین علت میتواند نگهبان خوبی باشد و برخلاف ظاهرش در مواقع ضروری بسیار درنده است سگ پرتحرکی نیست پس برای نگهداری در آپارتمان نیز مناسب می باشد اما باید به  ورزش و تحرک آنها توجه داشته باشید و بازی با چاوچاو را فراموش نکنید. چاوچاو وفاداری زیادی نسبت به صاحب خود دارد و در یک کلام: وفادار، کناره گیر، ساکت و آرام، مستقل است. سگ چاو چاو‭ ‬با‭ ‬پوشش‭ ‬بسیار‭ ‬متراکم‭ ‬و‭ ‬دو‭ ‬گانه‭ ‬نرم‭ ‬و‭ ‬خشن‭ ‬خود‭ ‬شناخته‭ ‬می‌شود،‭ ‬یال‭ ‬آنها‭ ‬دارای‭ ‬خزی‭ ‬خشن‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬ظاهری‭ ‬پرخاشگر‭ ‬برایشان‭ ‬می‌سازد و ‬برای‭ ‬حفظ‭ ‬ظاهر چاوچاو‬ باید‭ ‬۲‭-‬۳‭ ‬بار‭ ‬شانه‭ ‬کشیدن‭ ‬در‭ ‬هفته را فراموش نکنید‭ .‬

 فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

رنگ های چاوچاو و طول عمر

دارای رنگ های متفاوتی از جمله کرم ، حنایی ، قرمز ، آبی و سیاه می باشد. طول عمر آن بین ۹ تا ۱۵ سال است.

 فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

قد و وزن

در نرها بین ۴۸ تا ۵۶ سانتیمتر و ماده ها بین  ۴۶ تا ۵۱ سانتیمتر است. وزن در نرها ۲۵ تا ۳۲ کیلوگرم و در ماده ها بین ۲۰ تا ۲۷ کیلوگرم است.

تگ های مهم

  1. فروش ویژه سگ چاوچاو
  2. فروش ویژه سگ
  3. فروش سگ
  4. سگ اصیل
  5. قیمت توله سگ
  6. فروش توله سگ
  7. فروش سگ اصیل
  8. فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

کلمات کلیدی

فروش توله های سگ نژاد چاوچاو ،  فروش توله های سگ نژاد چاوچاو

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *