فروش توله های نژاد امریکن پیت بال تریر

فروش توله های نژاد امریکن پیت بال تریر

فروش توله های نژاد امریکن پیت بال تریر  30 روزه انگل زدایی و دوگانه خورده دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها میباشند فقط 4قلاده توله ماده موجود است جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره نژاد امریکن پیت بال تریر

نژاد امریکن پیت بال تریر سگی  متوسط،  هوشمند، کوتاه مو است که اجداد اولیه او از جزایر بریتانیایی است.  پیت بال آمریکایی دارای بدنی عضلانی ، قدرتمند ، چابک و بسیار نیرومند می باشد قدرت این سگ برگرفته از نژاد بولداگ است. چشمان او به شکل بادام شکل است و گوش آن ها در اندازه متوسط ​​و کوچک است. در گذشته به سگ آدمخوار ملقب بود ، دارای طبیعت و خوی پرخاشگر ، مهاجم و سلطه جو است و تنها برای صاحب خود همراه و دوست خوبی می باشد.

برای نگهبان خانه بودن با توجه به قدرت زیاد آن بسیار مناسب است. بدن حیوان پوشیده از موهایی کوتاه و درخشان است  و در انواع رنگها یافت می شود. اگر پیت بال را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می کنید بهتر است از سنین تولگی او را اجتماعی کرده و تحت آموزشهای لازم قرار دهید سگی بسیار بامحبت و مهربان نسبت به اعضای خانواده می باشد. در ضمن آموزش های لازم امریکن پیت بال را میتوانید از لردپت تهیه کنید.

فروش توله های نژاد امریکن پیت بال تریر

ویژگی ها

طول عمر :  بین ۱۲ تا ۱۶ سال

وزن: بین ۱۳ تا ۳۸ کیلوگرم

قد:  بین ۴۶ تا ۵۶ سانتیمتر

شرایط نگهداری

امریکن پیت بال اگر به طور مناسبی فعالیتی بدنی داشته باشد برای زندگی در آپارتمان مناسب می باشد. بدلیل جنب و جوش زیاد این نژاد و خوی جنگجو بودن ذاتی آن بهتر است در بیرون از خانه با قلاده همراه باشد.

آراستن

پوشش خارجی صاف و کوتاه پیت بول  آراستن ساده ای دارد. برس کشیدن منظم و استحمام و یا استفاده از شامپو خشک در مواقع اضطراری پیشنهاد می شود. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد.

تگ های مهم

  1. قیمت سگ
  2. سگ های اصیل
  3. سگ امریکن پیت بال تریر
  4. قیمت سگ
  5. قیمت سگ اصیل
  6. سگ شناسنامه دار
  7. قیمت توله سگ
  8. فروش امریکن پیت بال تریر
  9. قیمت امریکن پیت بال تریر
  10. فروش توله های سگ نژاد امریکن پیت بال تریر

کلمات کلیدی

فروش توله های سگ نژاد امریکن پیت بال تریر ، فروش توله های سگ نژاد امریکن پیت بال تریر

همچنین ببینید

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل فروش سگ بیگل اصیل دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *