فروش توله های چاوچاو شکلاتی و پرتغالی

فروش توله های چاوچاو شکلاتی و پرتغالی

فروش توله های چاوچاو شکلاتی و پرتغالی 40 روزه از مولدین وارداتی از لهستان دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوائی و زمینی به شهرستانها میباشد.جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره چاوچاو

چاوچاو یکی از سگ های دربار چین در زمان های قدیم می باشد. دلیل معروفیت و زبانزد بودن این نژاد زبان آبی رنگ و موهای بسیار زیاد می باشد که اگر اغراق نکنیم به چاوچاو حالت شیر مانندی را میدهد. برخلاف ظاهرش در مواقع ضروری بسیار درنده است سگ پرتحرکی نیست پس برای نگهداری در آپارتمان نیز مناسب می باشد اما باید به  ورزش و تحرک آنها توجه داشته باشید و بازی با چاوچاو را فراموش نکنید. چاوچاو وفاداری زیادی نسبت به صاحب خود دارد و در یک کلام: وفادار، کناره گیر، ساکت و آرام، مستقل است. چاو چاو دارای رنگ های بسیاری می باشد.

برای مطالعه مطالب بیشتر درباره نژاد چاوچاو به مطالب بیشمار در وب سایت لردپت مراجعه کنید که لینک مطالب در زیر آورده شده است.

مطالب مرتبط با نژاد چاوچاو

وزن و قد و طول عمر

وزن در نرها بین 20 تا 32 کیلوگرم و در ماده ها بین 20 تا 32 کیلوگرم است. قد در نرها بین 46 تا 56 سانتیمتر و در ماده ها بین 46 تا 56 سانتیمتر است. طول عمر چاو چاو حدود 15 سال است. خرید سگ فروش سگ

شرایط نگهداری مناسب

چاوچاو اصولاً سگ تنبلی است اما مقداری فعالیت روزمره آن را از چاق شدن بازمی دارد. برای زندگی در آپارتمان مناسب می باشد به شرطی که در طول روز فعالیت بدنی کافی داشته باشد. چاوچاو در داخل خانه آرام است اما نسبت به حرارت و گرما حساسیت دارد. به هر حال برای محیط بیرون از خانه مناسب می باشد. باید به طور روزانه موهایش شانه شود تا ظاهر خوب خود را حفظ کند. ریزش موی فصلی در این نژاد زیاد است که در آن زمان به شانه زدن بیشتری نیاز دارد.

تگ های مهم

  1. فروش ویژه سگ چاوچاو
  2. فروش ویژه سگ
  3. فروش سگ
  4. سگ اصیل
  5. قیمت توله سگ
  6. فروش توله سگ
  7. فروش سگ اصیل
  8. فروش توله های سگ نژاد چاوچاو
  9. فروش توله های چاوچاو شکلاتی و پرتغالی

 

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *