فروش توله های 45 روزه ساموید

فروش توله های 45 روزه ساموید

فروش توله های 45 روزه ساموید واکسینه و انگل زدایی شده کامل دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوائی و زمینی به شهرستانها میباشد. جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره ساموید

لردپت در چندین پست مختلف به توضیح این نژاد پرداخته است. برای مشاهده مطالب میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری درباره سگ موردنظر خود بدست آورید.

مطالب درباره نژاد ساموید

ساموید دارای دو لایه پوشش ضخیم است. پوشش خارجی بلند و سفید رنگ است، این پوشش لایهٔ زیرین را تمییز نگه می‌دارد. ساموید سگی است شاداب و پر از احساسات و انرژی که علاقه دارد مرکز توجه باشد. این نژاد به خوبی با بچه‌ها کنار می ایدو فوق‌العاده باهوش است بنابراین آموزش فرمانبرداری از سنین پایین ضروری است. آن‌ها از پارس کردن لذت می‌برند و هنگام ورود افراد جدید به قلمروشان پارس می‌کنند. ساموید قابل اعتماد، وفادار. آرام و دوست داشتنی است.

فروش توله های 45 روزه ساموید
فروش توله های 45 روزه ساموید

وزن و قد و طول عمر

وزن در نرها معمولاً بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم و در ماده‌ها بین ۱۷ تا ۲۵ کیلوگرم است. قد در نرهابین ۵۳ تا ۶۰ سانتی‌متر و در ماده ها بین ۴۸ تا ۵۳ سانتی‌متر است. طول عمر ساموید بین ۱۲ تا ۱۵ سال است.

خرید سگ فروش سگ 

تگ های مهم

شرایط نگهداری

ساموید برای نگهداری در آپارتمان مناسب است  البته مراقب پاری کردن آن باشید و به شرط آنکه در طول روز به او اجازه انجام فعالیت بدنی کافی داده شود . اما یک حیاط کوچک مکان مناسبی برای نگهداریش خواهد بود . پوشش پر پشت و ضخیم آن زندگی در آب و هوای گرم را برایش غیر ممکن می سازد. به آراستن زیاد نیاز دارد. موی پرپشت و دو لایه آن نیاز به شانه زدن روزانه دارد. اما به نظر میرسد این سگ همیشه سفید و تمیز است حتی اگر استحمام نشده باشد. ولی برای جلوگیری از بیمار شدن سگ بهتر است نظم خاصی برای استحمام آن در نظر بگیرید.

خرید سگ فروش سگ 

تگ های مهم

فعالیت بدنی

به میزان قابل توجهی به ورزش و فعالیت بدنی روزانه نیاز دارد. اما در هوای گرم فعالیت زیاد برایش توصیه نمی شود. زیرا لایه زیرین پوشش ضخیم آن باعث گرم شدن شدید حیوان می گردد. خرید سگ فروش سگ 

تگ های مهم

 

[/tie_list]

 

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *