فروش توله گربه پرشین

فروش توله گربه پرشین

فروش ۴ عدد توله گربه پرشین سوپر فلت بسیار جذاب و دوست داشتنی و ملوس از پدر و مادر اصیل وتحت نظر دامپزشک مچرب دارای شناسنامه و واکسینه شده ۳عدد سفید و یکعدد پرتقالی آماده فروش.فروش توله گربه پرشین

فروش توله گربه پرشین

مواردی که گفته شد در مورد گربه‌های موبلند (مانند نژاد پرشین) اهمیت دو چندانی دارد . بنابراین منطقی است که بایستی مراقبت زیادی از موی حیوان و بهداشت آن ، بعمل بیاورید ، بهترین راه برای این کار ، شانه زدن است که این کار در مورد گربه‌های مو بلند باید روزانه صورت بگیرد ولی برای گربه‌های مو کوتاه ۱ تا ۲ بار در هفته کفایت می‌کند . البته بهتر است شانه زدن موها را در مورد گربه های مو کوتاه نیز بطور روزانه انجام دهید . در حین شانه زدن مواظب باشید تا آسیب و خراشی به پوست حیوان وارد نشود . در ضمن در انتخاب نوع برس و یا شانه دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید .

برسی که برای این کار استفاده می شود ، بایستی حتما ً برس مخصوص گربه باشد . در موقع شانه زدن بهتر است به لابه‌لای موهای حیوان با دقت نگاه کرده و آنها را از نظر وجود برخی انگل‌های خارجی مانند کک و کنه کاملا ً بررسی کنید .در مورد حمام دادن باید گفت اصولا گربه‌ها از آب و شستشو متنفرند . بهمین دلیل توصیه می شود گربه خانگی تان را از بچگی به حمام کردن عادت دهید .

فروش توله گربه پرشین

قبل از حمام دادن گربه باید مطمئن باشید که هیچ نوع جریان هوای سرد در محلی که قصد دارید گربه را شستشو دهید وجود نداشته باشد ، زیرا ممکن است باعث سرماخوردگی گربه‌تان شوید . علاوه بر این دمای آبی که قصد دارید با آن گربه‌تان را حمام دهید ، نباید از دمای بدن گربه کمتر باشد . بعبارت دیگر بهتر است دمای آب حدود ۵/۳۸ درجه سانتیگراد باشد .اهمیت رعایت بهداشت دندان گربه در این است که مانع تشکیل پلاکهای دندانی ، که منشأ بوی بسیار بد دهان می‌تواند باشد می‌شود .

بهمین خاطر باید هر هفته ، یک الی دو بار با استفاده از یک مسواک نرم و آب نمک (استفاده از خمیردندانهای انسانی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود) آنها را تمیز کنید . باز هم توصیه می شود که این کار را از تولگی گربه تان انجام دهید تا حیوان خیلی زود به آن عادت کند . در غیر اینصورت اگر قادر نباشید که دندانهای حیوان را مسواک بزنید ، باید هر سال ۱ تا ۲ بار آن را نزد دامپزشک خود ببرید تا تحت بیهوشی عمومی ، اجرام و پلاکهای احتمالی تشکیل شده را از روی دندانها بردارد . وبدین شکل از پرشین کت خود لذت ببرید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش توله گربه پرشین

همچنین ببینید

سگ جاپانیزچاین نژاد مناسبی برای من است یک اسپانیل کوچک و زیبا دارای صورت کوچک و پهن

سگ جاپانیزچاین آیا اسپانیل ژاپنی (جاپانیز چین) نژاد مناسبی برای من است؟ سگ جاپانیزچاین  خرید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *