فروش دوبرمن تربیت شده

فروش دوبرمن تربیت شده

فروش دوبرمن تربیت شده واکسینه شده دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال زمینی و هوائی به شهرستانها می باشد. برای خرید با شماره 09127111030  تماس بگیرید.

نژاد دوبرمن

سگی است پر انرژی ، دقیق ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، اشرافی و مطیع و در عین حال مهاجم. هوشیاری ، چاوکی و چالاکی عضلات و رفتار وجود آشکاری است که در چشم هر بیننده ای جلب توجه می کند. دوبرمن سگی باوفا است و بیشتر از هر نژادی اثرات حیوانات نجیب زاده را دارا می باشد. حس شجاعت و کنجکاوی در چشمهای تیره و در هماهنگی با ویژگیهای بدن کاملاً مشخص است. دوبرمن سگی است با جثه متوسط ، بدنی تو پر ، عضلانی و قوی که جهت سرعت زیاد و استقامت طراحی شده است. از لحاظ ظاهری زیبا و از لحاظ رفتار و حرکات نجیب ، پرانرژی ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، مطیع و اشرافی می باشد. یک دوبرمن اصیل و تربیت یافته ماهیت خود را بعنوان یک دوست و یک محافظ باوفا به اثبات رسانده است.

قد و وزن و طول عمر

وزن در نرها و ماده ها بین 30 تا 40 کیلوگرم و قد در نرها بین 66تا 71 سانتیمتر و در ماده بین 61 تا 66 سانتیمتر می باشد. طول عمر دوبرمن بالای 13 سال است.

شرایط نگهداری

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد به شرط آنکه در طول روز به آن اجازه انجام فعالیت بدنی کافی داده شود. اما بهترین مکان برای او یک حیاط متوسط خواهد بود. دوبرمن نسبت به سرما حساس است بنابراین در مناطق سردسیر، پلیس قادر به کار با این نژاد نمی باشد. دوبرمن بسیار پر انرژی است و به ورزش و فعالیت بدنی زیادی نیاز دارد.  به آراستن کمی نیاز دارد. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد.

تگ های مهم

 1. فروش سگ نژاد دوبرمن 
 2. قیمت سگ دوبرمن 
 3. فروش ویژه سگ  
 4. فروش سگ های اصیل  
 5. فروش سگ های وارداتی 
 6. فروش ویژه توله سگ  
 7. قیمت توله سگ  
 8. سگ های اصیل  
 9. توله سگ  
 10. فروش ویژه توله سگ  
 11. فروش توله سگ 
 12. فروش سگ دوبرمن پینچر

همچنین ببینید

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی

خرید سگ نژاد سرابی خرید سگ نژاد سرابی توله سگ و سگ های اصیل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *