فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله وارداتی از مجارستان و وارداتی از لهستان

فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله

فروش یک قلاده سگ امریکن بولی فوق العاده اصیل دارای پاسبورت واردات از انگلیس در سن ۴ ماهگی وارد ایران شده جنسیت نر دارای میکرو چیپ و سرتیفیکت شجره و اصالت آماده فروش میباشد.فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله

فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله

فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله. فروش سگ بولداگ دارای جثه کوچک اما پهن وعضلانی و سری بزرگ می باشد (سر هر چقدر پهن تر باشد امتیاز بیشتری دارد). سگ پوست صورت افتاده و آویزان است. گوشها کوچک و نازک به شکل برگ گل رُز می باشند. دمی کوتاه دارد و در رنگهای متنوعی اعم از قرمز ، سفید ،فروش سگ قهوه ای و یا چند رنگ یافت می شود فروش سگ (رنگ سیاه مورد قبول نمی باشد).

پاهای جلویی به حالت نیم دایره در دو طرف بدن عضلانی حیوان قرار دارد.اگرچه بولداگ ظاهری هراسناک دارد اما حقیقت امر این است سگکه این نژاد از جمله سگهای آرام می باشد. بولداگ سگی استقلال طلب و مهربان است. سگ نسبت به کودکان آرام است و به شجاعت و استعداد خوبش در نگهبانی معروف می باشد.  فروش سگ برای خوشحال کردن این سگ باید توجه و محبت زیادی به او نشان داد.

فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله

ببولداگ های بزرگسال گاهی اوقات هیچ تمایلی سگبه فعالیت بدنی ندارند فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی اند. سگ به هر حال مقداری فعالیتهای روزانه می تواند سگ به سلامتی آنها کمک کرده و مانع از چاق شدنشان بشود.بولداگ می تواند گاهی اوقات حالت سلطه گر داشته باشد بنابراین به صاحبی نیاز دارد که بتواند قدرت خود را به این سگ نشان دهد.فروش سگ وقتی بولداگ ها جوان هستند فروش سگ انرژی زیادی دارند که این انرژی با گذشت  فروش سگ زمان کاهش می یابد. سگ صدای خر و پف آنها بلند است فروش سگ و بیشتر آنها ریزش آب از چشم و بینی دارند.بولداگ های بزرگسال گاهی اوقات سگ هیچ تمایلی به فعالیت بدنی ندارند سگ حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی اند.

سگ به هر حال مقداری فعالیتهای روزانه می تواند به سلامتی آنها کمک کرده و مانع از چاق شدنشان بشود.معمولاً ۸ سال. حال آنکه برخی بیشتر و برخی نیز کمتر سگ عمر می کنند.موهای کوتاه و صاف بولداگ برای آراستن آسان می باشد.  فروش سگبرس کشیدن و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله ، سگ صورت ، گوشه چشمها فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله و ما بین چین خوردگی های پوست را باید روزانه با یک دستمال نمدار تمیز کرد. سگریزش مو در این نژاد متوسط می باشد.بولداگ امروزی نسبت به اجدادش بسیار متفاوت است. اجداد آن نژاد ماسیف های باستانی می باشند. موطن اصلی آن بریتانیا است سگ و این نژاد در قرن ۱۹ مورد توجه انگلیسی ها قرار گرفت.سگهای غیر ورزشی.فروش سگسگ امریکن بولی بالغ یکسالهفروش سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ امریکن بولی بالغ یکساله

همچنین ببینید

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل

فروش دوبرمن پنیچر اصیل فروش دوبرمن پنیچر اصیل واکسینه شده تربیت شده و دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *