فروش سگ باکسر توله اصیل پرورشی داخلی و وارداتی از مولدین فوق العاده

فروش سگ باکسر توله اصیل

فروش سگ.فروش توله های سگ نژاد باکسر نر و ماده ۴۵ روزه واکسینه و انگل زدایی شده دارای شناسنامه و برگه سلامت و اصالت از پدر و مادر وارداتی از اوکراین آماده فروش میباشند. جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ آقای اصغری تماس بگیرید.فروش سگ باکسر توله اصیل

فروش سگ باکسر توله اصیل

فروش سگ باکسر توله اصیل باکسِر سگی شجاع ، باهوش ، خوشحال ، بازیگوش و پر انرژی است. هوشی سرشار و اشتیاق زیادی به آموختن دارد ، فروش سگ خرید سگ البته گاهی اوقات لجباز می شود. بسیار مهربان و باوفا نسبت به اعضای خانواده. باکسِر بدلیل رفتار مهربانش با کودکان شهرت دارد. فروش سگ اگر به خوبی اجتماعی شود سگ خرید سگ رابطه خوبی با سایر سگها و سگ خرید سگ های  خواهد داشت. باکسِرهای ماده معمولاً حالت سلطه گری و تهاجمی نسبت به سایرسگ های ماده ها دارند. خرید سگ نام این نژاد از نحوه جنگیدن آن گرفته شده است. سگ در زمان جنگیدن این سگ خرید سگ  درست شبیه به ورزش بوکس و مشت زنی در انسان از پنجه های جلویی خود بهره می گیرد.

فروش سگ باکسر توله اصیل

باکسِر خرید سگ به همراهی صاحبش نیاز دارد فروش سگ باکسر توله اصیل و باید در سنین پایین به او آموخت تا بر روی افراد نپرد. فروش سگ خرید سگ چراکه این کار مورد علاقه او می باشد. خرید سگ شجاعت و هوشیاریش او را به یک محافط و سگ پلیس خرید سگ عالی تبدیل کرده است. همچنین سگ خرید سگ دیدبان خوبی است و از ورود مزاحمین همانند بولداگ خرید سگ جلوگیری می کند.کشور  این نژاد در سال ۱۸۵۰ در آلمان از جفت گتیری بولداگ و ماستیف حاصل شد. از اولین نژاد آن در شکار  و از نسل دوم در جنگ با استفاده شده.خصلت وحشی فروش سگ خرید سگ این نژاد جدید ارتباط مستقیمی با اجدادش داشته‌است، البته پرورش دهندگان به طور چشمگیری از خلق و خوی درنده این نژاد کاسته‌اندسگ  و در سال ۱۸۹۶ این نژاد به کمال رسیدفروش سگ باکسر توله اصیل  و اولین باشگاه باکسر خرید سگ تاسیس شد.

فروش سگ باکسر توله اصیل

سگ خرید سگ بینی در این نژاد بزرگ و سیاه، حفره‌های بینی باز است. گوشها آویخته‌است سگ خرید سگ و برای زیبای و افراشته ماندن گوش معمولا جراحی می‌شود. چشمها سیاه و یا قهوه‌ای تیره‌است سگخرید سگ  و صورت گرد، عضلانی و البته بدونه چین خوردگی است.سگ  دم بلند و باریک است که بسیار کوتاه جراحی می‌شود و افراشته‌است.خرید سگ  پا‌های جلو قائمو موازی است.از اطفال و بانوان سرسختانه  می کند.خیلی سگخرید سگ  باوفاست و هیچ موقع در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی دهد.

سگ در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت استخرید سگ  و به همین جهت باید افراد ناشناس را از آن ها برحذر داشت.در نزاع با سگان دیگر است ولی هیچ موقع به سگ های ضعیف تر از خود حمله نمی کند.خرید سگ تا سه سالگی میل مفرطی به بازی و بازیگوشی سگ دارد ولی بعد از این مدت آرام می شود.همیشه شاداب است و برای اظهار محبت خرید سگ با تمام بدن دم را تکان می دهدخرید سگ  البته بدون اینکه دمی داشته باشدفروش سگ  زیرا سگخرید سگ  های باکسر از انواع سگ هایی است که باید دم و گوش آن ها را قطع نمود.به قدری جست و خیز و دوندگی می کند که انسان خیال می کند از خستگی نزدیک به هلاک شدن است.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ نژاد باکسر.فروش سگ نژاد کن کرسو.فروش سگ نژاد ژرمن شپرد.فروش سگ نژاد روتوایلر.فروش سگ خرید سگ نژاد سیبرین هاسکی خرید سگ در مجموعه بزرگ لرد پت.

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *