فروش سگ باکسر توله های دو ماهه و سه ماهه و چهار ماهه پرورشی

فروش سگ باکسر

فروش سگ باکسر توله های سگ نژاد باکسر ۳۰ روزه از پدر و مادر بسیار اصیل وارداتی دو نوبت انگل زدایی شده و تحت نظر دامپزشک آماده پیش فروش میباشند . که پس از دو ماهگی و خوردن یک دوز واکسن و تکمیل فرایند انگل زدایی تحویل داده میشوند.فروش سگ باکسر

فروش سگ باکسر

باکسر یک نژاد قدیمی است. حتی در تاریخ جنگهای رم قدیم، از وی نام برده شده است. سگهای نر دارای ارتفاع ۵۵ تا ۶۳ سانتیمتر بوده و ماده‌ها بین ۵۲ تا ۵۸ سانتیمتر هستند. از مشخصات ظاهری این نژاد می‌توان سگ فروش سگ خرید سگ  به عضلات ورزیده، موهای کوتاه، براق بودن چشم و چین‌خوردگی‌های جلوی صورت اشاره کرد . باکسر از اطفال و بانوان سرسختانه حمایت و دفاع می‌کند، بسیار عاقل است و هیچ موقع در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی‌دهد، با این حل در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت است.

سگ فروش سگ خرید سگ  این نژاد در نزاع با سگهای دیگر بسیار شجاع و نترس است و اصولا به سگهای ضعیف‌تر حمله‌ور نمی‌شود. سگ فروش سگ خرید سگ باکسر بیشترین اهمیت را در طی یکصد سگ فروش سگ خرید سگ  سال گذشته در آلمان کسب نموده است.

فروش سگ باکسر

وی در ابتدا بعلت قیافه‌اش مورد تمسخر واقع می‌شد ولی از سال ۱۹۲۵ طرفداران این نژاد زیاد شده و مورد توجه فراوان قرار گرفت. نام حیو ان در واقع از نحوه جنگیدن آن گرفته شده که در این مواقع مانند بوکسورها از پنجه‌های جلویی خود استفاده می‌کند . سگهای نر دارای ارتفاع ۵۵ تا ۶۳ سانتیمتر بوده و ماده‌ها بین ۵۲ تا ۵۸ سانتیمتر هستند. از مشخصات ظاهری این نژاد می‌توان به عضلات ورزیده، موهای کوتاه، براق بودن چشم و چین‌خوردگی‌های جلوی صورت اشاره کرد سگ فروش سگ خرید سگ  .

این حیوان از اطفال و بانوان سرسختانه حمایت و دفاع می‌کند، بسیار عاقل است و هیچ موقع در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی‌دهد، سگ فروش سگ خرید سگ با این حال در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت است. این نژاد در نزاع با سگهای دیگر بسیار شجاع و نترس است و اصولا به سگهای ضعیف‌تر حمله‌ور نمی‌شود.این نژاد بیشترین اهمیت را در طی یکصد سال گذشته در آلمان کسب نموده است. باکسر در ابتدا بدلیل قیافه‌اش مسخره می شد ا طرفداران این نژاد زیاد شده و مورد توجه واقع شد. نام باکسر از طریقه جنگیدنش گرفته شده زیرا در جنگیدن مانند بوکسورها از پنجه‌های جلویی خود کمک می گیرد.و بسیار در این مواقع خشن عمل میکند. سگ فروش سگ خرید سگ 

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ باکسر

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *