فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی تربیت شده کامل و وارداتی از روسیه

فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی

فروش سگ .فروش سگ اینگلیش بولداگ ۹ ماهه فول تربیت شده جهت نگهداری در منزل بدون وق وق وارداتی از روسیه سفید دارای میکرو چیپ و پاسپورت و شناسنامه ایرانی کلا واکسینه و انگل زدایی و ویتامینه شده.فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی

معرفی بولداگ انگلیسی

انگلیش بولداگهای امروزی از بولداگهای قرن ۱۷ و ۱۸ بوجود آمده اند. ژنهای گوناگونی در آنها به کار گرفته شده است.سگ فروش سگ خرید سگ  امروزه می توان  انگلیش بولداگ را در نژادهای انگلیش بولداگ ، آمریکن بولداگ و ماستیف ها پیدا کرد.

از ترکیب گوناگون این نژادها بود که توانستد فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی بولداگی به شکل فیزیکی دلخواه و بدون روحیه پرخاشگری پرورش دهند. اما بولداگی که بسیار قدرتمند و دارای روانی استوار بود امزوه به بولداگی با مشکلات سلامتی متعددی تبدیل شده است. هدف پرورش دهند.فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی.

موی کوتاه و کت چرمی این نژاد نیازی به برس کشیدن و رسیدگی روزانه نداشته و ریزش اشک و موی کمی به همراه دارند.بطور کلی نژاد سالمی به شمار رفته اما همانند همه ی بولداگ ها مستعد به سخت زایی و بیماری های قلبی می باشند و به هبچ عنوان سگ مناسب برای آب و هوای گرم و خشک نمی باشند و به آسانی گرما زده می شوند.امریک بولداگ ها به شدت وظیفه شناس و وفادار به صاحب خود و همچنین شجاع هستند.به همین منظور سگ های فوق العاده ای برای خانه و گارد می باشند .

اقتدار:امریکن بولداگ ها را می توان هنگامیکه مقتدرانه اطراف دام ها پرسه زده و سعی در محافظت از آن ها دارند و یا در حال قدم زدن در کنار صاحب خود با خوش حالی دید.امریکن بولداگ ها رابطه بسیار خوبی با کودکان داشته و سگ محافظ خوبی برای آن ها به شمار می روند.فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی ، فروش سگ بولداگ انگلیسی وارداتی

همچنین ببینید

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه

فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه فروش ویژه ژرمن شپرد شولاین مو کوتاه از مولدین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *