فروش سگ بولداگ انگلیسی یک ساله

فروش سگ بولداگ انگلیسی یک ساله

فروش سگ بولداگ انگلیسی یک ساله فوق العاده تربیت شده کامل دارای میکرو چیپ و پاسپورت و سرتیفیکت آماده فروش و ارسال هوائی و زمینی به شهرستانها میباشد. جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره نژاد بولداگ

 بولداگ سگی با عضلات سنگین و چهره‌ای پر چین و چروک است. بولداگ دارای جثه کوچک اما پهن و عضلانی و سری بزرگ می باشد. پوست صورت افتاده و آویزان است. بولداگ سگی استقلال طلب و مهربان است. نسبت به کودکان آرام است و به شجاعت و استعداد خوبش در نگهبانی معروف می باشد. برای خوشحال کردن این سگ باید توجه و محبت زیادی به او نشان داد.

مطالب مرتبط با نژاد بولداگ برای مطالعه هر چه بیشتر شما عزیزان درباره این نژاد در لینک زیر قرار داده شده است.

مطالب مرتبط با نژاد بولداگ

وزن و قد و شرایط نگهداری

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد. غالباً در داخل خانه آرام است و نیازی به حیاط ندارد. نسبت به سرما و گرمای شدید بسیار حساس است. پس حتما توجه لازم را انجام دهید. وزن در نرها بین ۲۴ تا ۲۵ کیلوگرم و در ماده ها بین ۲۲ تا ۲۳ کیلوگرم می باشد. قد در نرها و ماده ها بین ۳۱ تا ۴۰ سانتیمتر می باشد.

فعالیت بدنی و طول عمر

بولداگ های بزرگسال گاهی اوقات هیچ تمایلی به فعالیت بدنی ندارند. حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی هستند. به هر حال مقداری فعالیت روزانه می تواند به سلامتی بولداگ کمک کرده و مانع از چاق شدنشان شود. طول عمر میانگین ۸ سال است.

آراستن بولداگ

موهای کوتاه و صاف بولداگ برای آراستن آسان می باشد. برس کشیدن و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود. صورت ، گوشه چشمها و ما بین چین خوردگی های پوست را باید روزانه با یک دستمال نمدار تمیز کرد. ریزش مو در این نژاد خیلی زیاد نیست.

تگ های مهم

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. فروش ویژه بولداگ
 4. سگ بولداگ
 5. خرید و فروش سگ
 6. فروش سگ
 7. سگ
 8. توله سگ
 9. توله سگ شناسنامه دار
 10. پکیج آموزش سگ
 11. خرید نژاد اصیل سگ
 12. توله بولداگ
 13. فروش سگ بولداگ انگلیسی یک ساله
 14. فروش سگ بولداگ انگلیسی یک ساله

 

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *