فروش سگ بولداگ انکلیسی توله های دو ماهه و سه ماهه وارداتی از اوکراین

فروش سگ بولداگ

فروش توله های سگ اینگلیش بولداگ اصیل فروش سگ بولداگ از والدین وارداتی دو ماهه واکسینه وانگل زدایی شده با شناسنامه وسرتیفیکت سه قلاده توله نر و دو قلاده ماده آماده جهت فروش و آموزش مقدماتی.

فروش سگ بولداگ

معروف به سگ جنگجو است. وی سگ خشن، بیرحم و خونخواری بوده و ترس برایش کاملا بی‌معنی است. بهمین خاطر در تربیتش باید کاملا مواظب بود. با این حال، آنها اطفال را تا حد پرستش دوست دارند. این نژاد دارای جمجمه بزرگی است که در عمل زایمان ایجاد اختلال می‌کند و بهمین دلیل اکثر سگهای ماده، نابارور هستند سگ فروش سگ خرید سگ  این امر باعث افزایش قیمت این نژاد گشته است. موهای حیوان کوتاه بوده و پاهای جلویی آن پهن و کوتاه است، این ویژگی برای حفظ تعادل حیوان سودمند می‌باشد.

پوست بولداگ شل بوده و مخصوصآ در ناحیه پستان و سر دارای چینهای بسیاری است. اگر قصد دارید بولداگ را بعنوان سگ خانگی و مونس خود انتخاب کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید  سگ فروش سگ خرید سگ که آنها هنگام خواب خرخر بلندی دارند و بهمین دلیل نمی‌توانند در اتاق خواب شما جایی برای خود داشته باشند.منشاء این نژاد کشور فرانسه می‌باشد. اسم سگ از واژه آلمانی ه معنی شناور در آب گرفته شده است. سگ فروش سگ خرید سگ  این نژاد بعنوان سگ ملی فرانسه مطرح می‌باشد.

فروش سگ بولداگ

در زبان فرانسه‌ای به آن گفته می‌شود . طرفداران زیادی در کشورهای مختلف دارد. سگهای این گروه دارای پوزه بلندی می‌باشند . آنها قادرند شکار خود را از آب گر فته و با خود به خشکی بیاورند. در واقع اجداد این سگ شناگران بسیار ماهری بودند. پودل در اصل برای شکار اردک بکار می‌رفت و بتدریج به یک سگ خانگی و همدم تبدیل شده است.  سگ فروش سگ خرید سگ جالب است بدانید این حیوان فوق‌العاده باهوش و بامحبت بوده و بیشتر از هر سگ دیگری استعداد یادگیری کلمات را دارد .و برای نگهداری در آپارتمان بسیار مناسب بوده به شرط آن که از تولگی تربیت داده شود.  سگ فروش سگ خرید سگ 

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ بولداگ

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *