فروش سگ توله پیت بول اصیل وارداتی و پرورشی داخلی

فروش سگ توله پیت بول اصیل

فروش سگ.فروش دوقلاده سگ نژاد پیت بال تریر ردنویز نر و ماده از پدر و مادر کینگ وارداتی انگل زدائی شده دارای شناسنامه و برگه سلامت  آماده فروش میباشند.ارسال به کلیه شهرستانها به صورت هوایی و زمینی مقدور میباشد.فروش سگ توله پیت بول اصیل جهت سفارش با ما تماس بگیرید۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰

فروش سگ توله پیت بول اصیل

امریکن پت بول تریر سگی پر جنب و جوش ٬ پر زور ٬ قدرتمند ٬ پرخاشگر ٬ مهاجم ٬ بی رحم ٬ بی باک ٬ شجاع ٬ سلطه جو و مبارز است. فروش سگ توله پیت بول اصیل عکس العمل حیوان غیر قابل پیش بینی و نسبت به غریبه ها محتاط ٬ عجول و درنده است و علاقه زیادی به شکار دارد.در برخورد پت پولها با حیوانات دیگر به خصوص سگ های کوچک باید محتاط بود ولی نسبت به نگهدارنده ، صاحب سگ و اعضای خانواده بر خلاف بدبینی که به این نژاد وجود دارد بسیار مهربان ، بازیگوش ٬ دوست داشتنی ٬ صمیمی و وفادار است و می تواند به عنوان سگ نگهبانو سگ خانواده خوبی مطرح باشد.

فروش سگ توله پیت بول اصیل

فروش سگ توله پیت بول اصیلپیت بول علاقه و اشتیاق خرید سگ زیادی به مبارزه و جنگ دارد فروش سگ توله پیت بول اصیل ولی تا ترقیب یا تحریک از طرف حیوانات دیگر یا صاحب خود یا دیگران نشود ، اقدام به این کار نمی کند.پت بول علاقه و اشتیاق و استعداد زیادی در یادگیری دارد ولی در تربیت پت بول تعلیم دهنده باید با صدای بلند به سگ فرمان دهد تا او اطاعت کند و تربیت در تولگی سگ و سنین پایین و اجتماعی کردن می تواند باعث پیشگیری از بروز مشکلات رفتاری سگ در بزرگسالی شود.ارای چشمهای مصمم ، مستدل و عکس العمل های غیر قابل پیش بینی است.فروش سگ توله پیت بول اصیل در گذشته به سگ آدمخوار ملقب بود ، سگ دارای طبیعت و خوی پرخاشگر ، مهاجم و سلطه جو است و تنها برای صاحب خود همراه و دوست خوبی می باشد.

فروش سگ توله پیت بول اصیل

پیت بول سگی است جذاب ، بسیار باوفا و پر محبت نسبت به اعضای خانواده صاحبش. خرید سگ حیوانی مطیع و مشتاق برای خشنود نمودن صاحبش ، پیت بول فوق العاده شجاع و باهوش و ایده آل باری نگهبانیفروش سگ توله پیت بول اصیل سگ همراه با نیرو و قدرت خاص. مدافع بسیار خوبی نسبت به صاحب و اعضای خانواده وی می باشد تا جایی که حتی برای دفاع از قلمرو وی تا پای جان می جنگد. در گذشته بدلیل قدرت و مهارت زیادش در جنگیدن با سایر سگها و دریدن گلوی آنها شهرت زیادی در میان مردم داشت. فروش سگ توله پیت بول اصیل به هرحال اگر پیت بول را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می کنید فروش سگ توله پیت بول اصیل بهتر است تا از سنین تولگی وی را اجتماعی کرده و تحت آموزشهای لازم قرار دهید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

سگ پیت بول.سگ امریکن بولی در لرد پت.

 

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *