فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند وارداتی و پرورشی از مولدین قهرمان مقام دار

فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

فروش سگ. فروش ویژه توله های سگ ژرمن شپرد مو بلند شیب دار شو کلاس با قیمت استثنایی هر قلاده سه میلیون تومان از پدر و مادر وارداتی از اوکراین انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه و برگه سلامت و اصالت آماده فروش میباشند.ارسال به کلیه شهرستانها.جهت سفارش با شماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ تماس بگیرید.فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

روش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

غلب بعنوان سگ کار از آن استفاده می شود. به شجاعت و وفاداری شهرت دارد. سگی است جدی و به نظرمی رسد فروش سگ خرید سگ مقداری از هوش خود را از انسان به ارث برده است ! استعداد بسیار خوبی در آموختن دارد. آنها خیلیفروش سگ خرید سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند دوست دارند که همیشه نزدیک اعضای خانواده باشند و بلعکس از غریبه ها دوری می جویند. ژرمن شپرد سگ فروش سگ خرید سگ اجتماع دوستی است و نباید او را برای مدت طولانی تنها گذاشت. تنها زمانی پارس می کند سگ فروش سگ خرید سگ که لازم باشد. شمه قوی در محافظت و نگهبانی دارد و بهتر است که از سنین پایین به آن آموزشهای اختصاصی داده شود. با حیوانات دیگر کنار می آید و با کودکان بسیار مهربان است.

روش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

به راحتی می توان آنه را برای اهداف گوناگون اعم از سگ فروش سگ خرید سگ گله، سگ نگهبان، سگ پلیس، راهنمای نابینایان، ناجی و سگ ارتش تعلیم داد.فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند.ورود یک سگ فروش سگ خرید سگ به خانه برای اولین بار ، اتفاقی هیجان انگیز و خاطره ای به یاد ماندنی برای افراد آن خانه است فروش سگ خرید سگ. آماده کردن خانه برای آوردن سگ جدید کار بسیار حساس و مهمی است به خصوص اگر آن سگ قبلا ً شرایط زندگی سختی داشته باشد  .

در این قسمت نکات و راهنماهای مفیدی جهت آسان تر کردن ورود و آشنایی دوست کوچولوی جدید شما فراهم شده است . فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند.سگ فروش سگ خرید سگ های ژرمن شپرد از بهترین نژاد ها در زمینه نگهبانی و گارد هستند فروش سگ خرید سگ و از محبوبیت زیادی برخوردارند اما به دلیل گران بودن، مردم به سگ های میکس ژرمن شپرد روی می آورند که صد البته کاری اشتباه است زیرا هیچگاه نمی توان یک ژرمن شپرد اصیل را با یک میکس ژرمن شپرد مقایسه کرد در حالی که میکس های ژرمن شپرد نیز سگ فروش سگ خرید سگ های خوبی برای نگهبانی هستند.

روش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

سگ فروش سگ خرید سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند یکی دیگر از اشتباهات مردم در هنگام خرید ژرمن شپرد عدم توانایی در تشخیص اصالت آن است و بعضی مواقع موجب می شود حتی یک سگفروش سگ خرید سگ ولگرد را به جای ژرمن شپرد اصل بخرند! بنابراین اگر اطلاعات کافی در زمینه تشخیص نژاد ندارید بهتر است دور این نژاد را خط بکشید یا از یک متخصص راهنمایی بگیرید. قیمت یک ژرمن شپرد اصیل از ۲ میلیون تومان به بالا است و بعضی ژرمن های بی نقص تا ۱۲ میلیون و ژرمن شپرد های آموزش دیده تا ۲۵ میلیون یا بیشتر نیز به فروش میروند.

بنابراین اگر دیدید کسی این سگ فروش سگ خرید سگ را با قیمتی کمتر (مثلا ۵۰۰ هزار تومان) از این می دهد بدانید اصیل نیست.فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند.بهترینها و اصیلترین ها را از مجموعه بزرگ لرد پت بخواهید تا تجربه شیرین داشتن سگفروش سگ خرید سگ ی اهلی و با نژاد راحس کنید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند ، فروش سگ توله ژرمن چمپیون مو بلند

.

 

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *