فروش سگ سیبرین هاسکی سفید توله های اصیل چشم آبی با گیشنیز کامل

فروش سگ سیبرین هاسکی سفید

فروش سگ. فروش توله های نژاد سیبرین هاسکی سفید ۳۸ روزه هر دو چشم آبی از پدر و مادر اصیل وارداتی از بلا روس اگل زدایی شده و واکسن پاپی خوردن دارای شناسنامه میکرو چیپ و تاییدیه سلامت و اصالت هستند.امکان ارسال توله ها ی سگ به صورت هوایی و زمینی به کلیه شهرستانها مقدور میباشد.فروش سگ سیبرین هاسکی سفید جهت مشاوره سفارش و خرید باشماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ جناب اصغری تماس بگیرید.

معرفی سگ سیبرین هاسکی

هاسکی سگی قدرتمند و کاری می باشد . در همه رنگها از سیاه یکدست تا سفید یافت می شود . سگفروش سگ خرید سگمعمولاً بصورت دو رنگ سیاه وسفید ،سگفروش سگ خرید سگ  طوسی و سفید ، قرمز و سفید و نارنجی و سفید یافت می شود . سگفروش سگ خرید سگ سیبرین هاسکی سفیددر اکثر سگها صورت و زیر بدن سفید می باشد . گوشها حالت برافراشته و نوک تیز دارند و همانند سایر نژادهای سگ در سیبری دارای چشمان آبی رنگ می باشند . چشمها گاهی اوقات نیز دو رنگ است  .

سگ در بین پنجه ها دارای مو می باشد سگفروش سگخرید سگ  سیبرین هاسکی سفیدکه این امر راه رفتن حیوان را بر روی برف و یخ آسان می سازد سگ. لایه زیرین موها زبر و ضخیم و لایه بیرونی صاف و نرم می باشد . هاسکی قادر است تا در دمای ۶۰- درجه به راحتی زندگی کند . سگی آرام و بازیگوش می باشد. مشتاق و گاهی اوقات لجباز. به اعضای خانواده ای که در آن بزرگ می شود بسیار علاقه مند است. سگفروش سگ خرید سگ سیبرین هاسکی سفیدباهوش ، اجتماعی و با محبت می باشد.

اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سگ سر براه و مطیعی می باشد. سگفروش سگ خرید سگ رابطه خوبی با کودکان دارد. بسیار کم پارس می کند بنابراین دیدبان خوبی نمی باشد. استعداد خوبی در آموختن دارد سگ اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد چراکه هاسکی می تواند گاهی اوقات لجباز شود. اگر بیکار بماند سگ خیلی زود حوصله اش سر می رود. از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می کنیدسگفروش سگخرید سگ  سیبرین هاسکی سفید حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید. سگفروش سگ خرید سگ سیبرین هاسکی سفیدبه غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد. اگر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ سیبرین هاسکی سفید ، فروش سگ سیبرین هاسکی سفید

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت یازدهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *