فروش سگ شیتزو تریر

فروش سگ شیتزو تریر

فروش توله های سگ شیتزو تریر با خلوص بالا در رنگهای سفید قهوه ای وتری کالر ۵ قلاده نر و سه قلاده ماده دو ماهه تحت نظر دامپزشک واکسینه و انگل زدایی شده بسیار سر حال و بازیگوش – فروش سگ شیتزو تریر

فروش سگ شیتزو تریر

تفاوت هایی میان سگ های نر و ماده وجود دارد، با این حال ممکن است برایتان جالب باشد که بدانید تمام تفاوت های شایعه شده کاملا صحت ندارند. اولین و بارزترین تفاوت بین سگ های نر و ماده اندازه آنهاست. تقریبا در تمام نژاد ها ( به استثنا چند نژاد کمیاب) سگ نر بزرگ تر است.همچنین هزینه های عقیم کردن نیز برای هرکدام متفاوت است. سگ نر به راحتی عقیم می شود. می توان او را بیهوش کرد و این کار را انجام داد. برای اکثر دامپزشکان این کار کمتر از سی دقیقه طول می کشد.

سگ ماده نیز بی هوش می شود اما باید به روش جراحی عمل باز کند و رحمش خارج شود. به طور میانگین این عمل حدود یک ساعت طول می کشد. هزینه های هر دامپزشک نیز فرق می کند، اما هزینه های عمل های سگ ماده به مراتب بیشتر است. سگ نر سریع تر از سگ ماده بهبود می یابد.

فروش سگ شیتزو تریر

برداشت عموم از سگ ماده این است که او آرام تر و تربیت پذیرتر است. این فقط برداشت افراد است و کاملا اشتباه می باشد. ملایمت و عطوفت در سگ ها یک خصوصیت فردی است، با این حال بسیاری از صاحبان سگ براساس این تصور اشتباه، در مقایسه با سگ های بزرگ جثه نر تمایل بیشتری به سگ های بزرگ جثه ماده نشان می دهند. یک تصور اشتباه دیگر این است که سگ های ماده آسان تر تربیت می شوند، و به همین خاطر است که در زمان انتخاب سگ برای بار اول سگ های ماده نسبت به سگ های نر خواهان بیشتری دارند.

از پرخاشگری نیز اغلب به عنوان یک تفاوت یاد می شود. پرخاشگری بر اساس جنسیت نیست. بلکه تحت تاثیر چند عامل است مانند خلق و خو، پرورش، تربیت، و تجربیات. شما نمی توانید تنها بر اساس جنسیت خصوصیات حیوان را پیش بینی کنید.و با اطلاعات کافی سگ مورد نظر خود را خرید کنید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ شیتزو تریر

همچنین ببینید

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ

فروش توله های سگ نژاد بولداگ فروش توله های سگ نژاد بولداگ 2ماهه وارداتی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *