فروش سگ نژاد کین کرسو

فروش سگ نژاد کین کرسو

فروش سگ نژاد کین کرسو واکسینه و انگل زدایی کامل شناسنامه دار و دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوائی و زمینی به شهرستانها میباشد. جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره کین کرسو

کین کرسو سگی است با جثه متوسط، هیکل تنومند و محکم، قدرتمند با عضلاتی کشیده. این نژاد قدرت، استحکام و توانائیش را به رخ می کشد. بسیار با وفا، مشتاق به خوشحال نمودن می باشد. کین کرسو از هوشی سرشار برخوردار و بسیار آموزش پذیر است. دیدبان و نگهبانی بی رقیب است. کین کرسو با کودکان خانواده رفتاری عالی دارد. مطیع و بسیار با محبت نسبت به صاحبش می باشد. سگهایی مدافع اما آرامند. کین کرسو دارای خلق و خویی ثابت است که او را تبدیل به دیدبان و نگهبانی فوق العاده می کند. هرگز اهل پرسه زدن نیست و خانواده اش را ترک نمی کند. بسیار نزدیک صاحبش حرکت می کند.

فروش سگ نژاد کین کرسو
فروش سگ نژاد کین کرسو

اگر در موقعیت خطر قرار گیرد مدافعی برای خانه، صاحب و قلمرواش خواهد بود. کین کرسو سگ جنگ نسیت و صدها سال به عنوان سگ کار پرورش یافته است. سگی نیست که سر جنگ را با سایر سگها باز کند اما هرگز به سایرین اجازه سلطه گری و تهاجم نخواهد داد. کین کرسو به صاحبی با تجربه نیاز دارد تا بداند چگونه او را مطیع و فرمانبردار پرورش دهد. در صورتی که در تولگی به خوبی اجتماعی نشود و یا خود را در مقام بالاتر از انسان بداند می تواند نسبت به افرار ناآشنا و سایر سگها رفتاری تهاجمی داشته باشد.

باید به خوبی در تولگی آموزش دیده، فرمانبردار و اجتماعی شود. اگر کین کرسو صاحبی با رفتار خونسرد، آرام و در عین حال محکم داشته باشد تا بایدها و نبایدها را به وی به خوبی آموزش دهد و او را درگیر فعالیتهای ذهنی و فیزیکی نماید، تبدیل به همراهی بسیار عالی خواهد شد. کین کرسو اگر آموزش صحیح دیده باشد نباید در حضور صاحبش با غریبه ها تندخو باشد. باید به خوبی با تمام اعضای خانواده آشنا باشد.

وزن و قد و طول عمر

وزن در نرها بین 45 تا 50 کیلوگرم و در ماده ها بین 40 تا 45 کیلوگرم می باشد. قد در نرها بین 64 تا 68 سانتیمتر و در ماده ها بین 60 تا 64 سانتیمتر می باشد. طول عمر کین کرسو بین 10 تا 12 سال  می باشد.

شرایط نگهداری

شرط نگهداری این نژاد در آپارتمان این است که به خوبی در طول روز فعالیت داشته باشد. اگر بیرون از منزل نگهداری می شود باید سایه بانی در اختیار داشته باشد. کین کرسو به آراستن زیادی نیاز ندارد. هر از گاهی برس کشیدن جهت خارج کردن موهای مرده توصیه می شود. این نژاد ریزش موی کمی دارد.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ فروش سگ خرید سگ 
 3. خرید سگ فروش سگ خرید سگ 
 4. خرید و فروش سگ فروش سگ خرید سگ 
 5. ویژگی سگها فروش سگ خرید سگ 
 6. سگهای شکاری فروش سگ خرید سگ 
 7. سگهای خانگی فروش سگ خرید سگ 
 8. سگهای نگهبان فروش سگ خرید سگ 
 9. فروش توله سگ  فروش سگ خرید سگ 
 10. پکیج های آموزشی فروش سگ خرید سگ 
 11. تشخیص بیماری سگها فروش سگ خرید سگ 
 12. فروش مواد غذایی سگ فروش سگ خرید سگ 
 13. اکسسوری سگ فروش سگ خرید سگ 
 14. لوازم مورد نیاز سگ فروش سگ خرید سگ 
 15. فروش سگ کین کرسو فروش سگ خرید سگ 
 16. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل فروش سگ خرید سگ 
 17. خرید سگ فروش سگ فروش سگ خرید سگ 
 18. توله های سگ نژاد ساموید فروش سگ خرید سگ 
 19. فروش سگ نژاد کین کرسو
 20. فروش سگ نژاد کین کرسو

 

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *